Yazar Olmak İstiyorum

Özgünlük kontrolü ve denetimi

Talep ettiğiniz ve uzman yazarlarımız tarafından üretilen içerikler,
İçerik Bulutu, özgünlük kontrolü ve denetimi teknolojisi ile %100 özgün bir şekilde onayınıza sunulur.

İçerik Bulutu Özgünlük Kontrolü ve Denetimi Teknolojisi

İçerik Bulutu yayıncı ekranınız üzerinden talep ettiğiniz içerikler, global bir özgünlük aracı yardımıyla taranır ve özgünlük denetiminden geçer.

Özgünlük kontrolü ve denetiminden geçemeyen hiçbir içerik editör onayı alamaz ve sizin onayınıza sunulamaz. Bu nedenle üretilen içeriklerde kopya, alıntı vb. durumların olması söz konusu değildir.

Özgünlük Kontrolü


Özgünlük Kontrolü ve Denetiminin Avantajları

  • İçerik Bulutu Teknolojisi, sizin için üretilen içeriklerin % 100 özgün, nitelikli ve faydalı olduğunu garanti eder.
  • Konusunda uzman yazarların sizin için ürettiği özgün içerikler markanızın, işletmenizin algısına katkı sağlar, ürün ve hizmetlerin satışını hızlandırır.
  • Sizin için üretilen özgün ve nitelikli içerikler sitenizdeki kullanıcı davranışlarını olumlu yönde etkileyeceği için arama motorlarına pozitif etkisi vardır.

İçerik Bulutu Teknolojileri

Yazar eşleştirme teknolojisi

Farklı konu ve kategorilerdeki içeriklerin, her biri kendi dalında uzman yazarlar tarafından üretilmesi için kullanılır.

Daha fazla

Özgünlük kontrolü ve denetimi

SEOYOAST algoritmasına benzer bir teknoloji kullanan icerikbulutu.com; akıllı ekranları, SEO konusunda birçok farklı teknik özelliği denetler.

Daha fazla

SEO uyumlu üretim ekranları

SEOYAST algoritmasına benzer bir teknoloji kullananicerikbulutu.com akıllı ekranları, olan anahtar kelime ve kelime gruplarının metin içerisinde doğru kullanımını denetler.

Daha fazla

Editör denetimi

Deneyimli ve uzman onlarca İçerik Bulutu editörü, içeriklerinizin talebinize ve marka vizyonunuza en uygun şekilde hazırlanmasını sağlar.

Daha fazla

WordPress entegrasyonu

İçerik Bulutu Wordpress Entegrayonu, yayıncı arayüzünüzde onayladığınız içerikleri, ihtiyaçlarınıza göre manuel ya da otomatik olarak Wordpress tabanlı web sitenize aktarır.

Daha fazla

Lisanslı görsel ve videolar

İcerikbulutu.com, içerikleriniz için en uygun olacak lisanslı görsel ve videoyu satın al!

Daha fazla

Topiko ile fikir üretimi

Akıllı başlık fikir motoru topiko, içerik üretiminde önemli bir yere sahip olan özgün ve ilgi çekici içerik başlığı ihtiyacınızı karşılamak amacıyla İçerik Bulutu yayıncıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Daha fazla

T-soft Entegrasyonu

T-Soft Entegrasyonu, İçerik Bulutu tarafından Türkiye'nin en büyük e-ticaret alt yapı sağlayıcılarından T-Soft'un müşterilerine özel hazırladığı bir içerik entegrasyonudur.

Daha fazla
Yayıncılarımız Arasına Katılın Referanslarımızı İnceleyin