Yazar Olmak İstiyorum

Uygulamalar ve Entegrasyonlar


İçerik Bulutu Mobil Uygulaması

İçerik Bulutu mobil uygulaması ile Android veya IOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden yayıncı ya da müşteri merkezleri hesaplarınızdan birine kolayca giriş yapabilirsiniz. İçerik Bulutu mobil uygulaması sayesinde; içeriklerinizi inceleyebilir, tüm taleplerinizi gözden geçirebilir, onay ya da revize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

İçerik Bulutu API

APİ’yi kullanarak İçerik Bulutu veritabanına ulaşabilir ve kendi uygulamalarınız, siteleriniz ya da mobil uygulamalarınız ile entegre edebilirsiniz. APİ’nin sağlayacağı kolaylık ve avantajları aşağıdaki üç örnek üzerinden inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

İçerik Bulutu WordPress Eklentisi

İçerik Bulutu Wordpress Entegrayonu, yayıncı arayüzünüzde onayladığınız içerikleri, ihtiyaçlarınıza göre manuel ya da otomatik olarak Wordpress tabanlı web sitenize aktarır.

Daha Fazla Bilgi Al

İçerik Bulutu T-soft Entegrasyonu

Entegrasyon sayesinde, T-Soft alt yapısına sahip e-ticaret siteleri için icerikbulutu.com tarafından üretilen ''Ürün açıklaması'' içerikleri, tek bir tuşla e-ticaret sitesindeki ilgili ürünün altına iner. Böylece zamandan ve iş yükünden tasarruf edilerek her bir içeriğin ilgili ürünün sayfasında görüntülenmesi sağlanır.

Daha Fazla Bilgi Al

Lisanslı Görsel ve video satın alma

İçerik Bulutu'nun sağladığı lisanslı görsel ve video hizmeti, filtreleme seçenekleriyle ihtiyacınız olan görsel ögelere, milyonlarca seçenek arasından en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi Al

Akıllı başlık üretimi

Akıllı başlık fikir motoru topiko, içerik üretiminde önemli bir yere sahip olan Özgün ve ilgi çekici içerik başlığı ihtiyacınızı karşılamak amacıyla İçerik Bulutu yayıncıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Daha Fazla Bilgi Al


Favori Yazar Takımı Oluşturma

Artık içeriklerinize onay ya da revize verirken sadece üretilen içerikleri değil, uzman yazarlarımızı da değerlendirebileceksiniz. Bunun için ilgili içeriği incelediğiniz detay sayfasının hemen alt kısmında bulunan; “Favori Yazarlarıma Ekle” ya da “Yasaklı Yazarlarıma Ekle” seçeneklerinden birini işaretlemeniz yeterli.

Yazar Eşleştirme Teknolojisi

Farklı konu ve kategorilerdeki içeriklerin, her biri kendi dalında uzman yazarlar tarafından üretilmesi için kullanılan yazar eşleştirme teknolojisi, talep ettiğiniz içeriklerin ilgili yazarlara atanmasını ve binlerce yazarın profesyonel olduğu konularda içerik üretmesine imkan tanır.

Daha Fazla Bilgi Al
Yayıncılarımız
Arasına Katılın
Referanslarımızı
İnceleyin