Yazar Olmak İstiyorum

Yazar Eşleştirme Teknolojisi

Farklı konu ve kategorilerdeki içerikler, yazar eşleştirme teknolojisi sayesinde en doğru ve en güvenilir bilgiye sahip, alanında uzman yazarlar tarafından üretilir.

İçerik Bulutu Yazar Eşleştirme Teknolojisi

Kaliteli ve özgün içerik üretiminin en büyük özelliklerinden biri de içeriklerin, alanında uzman ve profesyonel yazarlar tarafından hazırlanmasıdır. Farklı konu ve kategorilerdeki içeriklerin, her biri kendi dalında uzman yazarlar tarafından üretilmesi için kullanılan yazar eşleştirme teknolojisi, talep ettiğiniz içeriklerin ilgili yazarlara atanmasını ve binlerce yazarın profesyonel olduğu konularda içerik üretmesine imkan tanır.


  • Ne İş Yapar?

  • İçerik talebinin kategorisinden ve konusundan yola çıkarak içerikleri uygun etiketlere ve profillere sahip uzman yazarlarımıza atar. Böylece ilgili içeriği alanında uzman bir yazar üretir.

Yazar Eşleştirme Teknolojisinin Avantajları

  • Pek çok farklı konuda ve kategorideki içerik yazar eşleştirme teknolojisi sayesinde en doğru ve güvenilir bilgiye sahip alanında uzman yazarlar tarafından üretilir.


  • Uzman yazarlar tarafından üretilen teknik olarak bilgilendirici ve özgün içerikler, ziyaretçilerinizin sitede kalma süresini olumlu yönde etkiler.

İçerik Bulutu Teknolojileri

Yazar eşleştirme teknolojisi

Farklı konu ve kategorilerdeki içeriklerin, her biri kendi dalında uzman yazarlar tarafından üretilmesi için kullanılır.

Daha fazla

Özgünlük kontrolü ve denetimi

SEOYOAST algoritmasına benzer bir teknoloji kullanan icerikbulutu.com; akıllı ekranları, SEO konusunda birçok farklı teknik özelliği denetler.

Daha fazla

SEO uyumlu üretim ekranları

SEOYAST algoritmasına benzer bir teknoloji kullananicerikbulutu.com akıllı ekranları, olan anahtar kelime ve kelime gruplarının metin içerisinde doğru kullanımını denetler.

Daha fazla

Editör denetimi

Deneyimli ve uzman onlarca İçerik Bulutu editörü, içeriklerinizin talebinize ve marka vizyonunuza en uygun şekilde hazırlanmasını sağlar.

Daha fazla

WordPress entegrasyonu

İçerik Bulutu Wordpress Entegrayonu, yayıncı arayüzünüzde onayladığınız içerikleri, ihtiyaçlarınıza göre manuel ya da otomatik olarak Wordpress tabanlı web sitenize aktarır.

Daha fazla

Lisanslı görsel ve videolar

İcerikbulutu.com, içerikleriniz için en uygun olacak lisanslı görsel ve videoyu satın al!

Daha fazla

Topiko ile fikir üretimi

Akıllı başlık fikir motoru topiko, içerik üretiminde önemli bir yere sahip olan özgün ve ilgi çekici içerik başlığı ihtiyacınızı karşılamak amacıyla İçerik Bulutu yayıncıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Daha fazla

T-soft Entegrasyonu

T-Soft Entegrasyonu, İçerik Bulutu tarafından Türkiye'nin en büyük e-ticaret alt yapı sağlayıcılarından T-Soft'un müşterilerine özel hazırladığı bir içerik entegrasyonudur.

Daha fazla
Yayıncılarımız Arasına Katılın Referanslarımızı İnceleyin