Yazar Olmak İstiyorum

Referanslarımız

İçerik Bulutu tarafından üretilen içeriklerin markalar üzerindeki başarılarından ilham al.

Sen de Başarı Hikayeni Yaz!
Okan Kortan
Okan Kortan
SEO Müdürü

Üç faktör benim için çok önemliydi; kalite, hız ve uygun fiyat. Bu üç maddeyi eksiksiz yerine getirdiği için bir ajans yerine bulut tabanlı bri servis olan icerikbulutu.com’u tercih ettik. Muhtemelen bundan sonraki süreçte içerik ile ilgili tüm ihtiyaçlarımızı icerikbulutu.com’dan talep edeceğiz.

Bir sitenin SEO geliştirmeleri arasında önem sırası yapılsa ilk üç maddeden birine mutlaka içerik konusunu koyarım.

Üç faktör benim için çok önemliydi; kalite, hız ve uygun fiyat. Bu üç maddeyi eksiksiz yerine getirdiği için bir ajans yerine bulut tabanlı bir servis olan icerikbulutu.com’u tercih ettik. Muhtemelen bundan sonraki süreçte içerik ile ilgili tüm ihtiyaçlarımızı icerikbulutu.com’dan talep edeceğiz.

İçerik talep ederken, istediğiniz içeriği doğru tanımlayabilirseniz eğer icerikbulutu.com istediğiniz içeriği en doğru, en uygun ve en iyi şekilde size iletiyor.Bizim gibi yüksek içerik talep eden şirketler için Excel ile indirme seçeneği de var.Yüzlerce içeriği dakikalar içerisinde sisteme gönderip, talebin çerçevesini oluşturup sonrasında akıllı ekranlarla bu süreci yönetebiliyor ve en sonunda farklı formatlarda indirebiliyoruz. Tüm süreçleri yönetebildiğimiz, hızlı ve iyi içerik sağladığı için icerikbulutu.com’u tercih ettik.
Referanslara geri dön

Bunları da okumak isteyebilirsiniz