Yazar Olmak İstiyorum

Referanslarımız

İçerik Bulutu tarafından üretilen içeriklerin markalar üzerindeki başarılarından ilham al.

Sen de Başarı Hikayeni Yaz!
Sunay ŞENER
Sunay ŞENER
Kurucu

İçerik Bulutu’ndan ne istediğinizi biliyorsanız o size içeriği en kısa zamanda, istediğiniz kalitede ulaştırıyor.

Öncelikle istediğim içeriği web üzerinden yönetebilmem, içerik için her türlü istek ve önerimi yine web üzerinden gerçekleştirebilmem benim için öncelik sebepti.

Öncelikle istediğim içeriği web üzerinden yönetebilmem, içerik için her türlü istek ve önerimi yine web üzerinden gerçekleştirebilmem benim için öncelik sebepti. Bunların dışında seri üretim gerektiren içerik için bir haftadan daha kısa bir sürede içeriklerin tamamının özgün bir şekilde elimde olması benim için paha biçilmez bir değerdi. (Bu arada hiçbir içeriğimize revize vermeye gerek duymadık :) İçeriklerin her türlü SEO optimizasyonu ve özgünlük testlerinden geçmesi gibi araçlar ise İçerik Bulutu’na olan güvenimizi perçinledi.

İlk olarak blog ve ürün açıklaması ile ilgili hizmetleri tercih ettik. Bundan sonra ise mobil özel içeriklerin üretilmesi konusunda da çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Öncelikle çok hızlı bir şekilde içerik talebinizi girebiliyor ve içeriklerinizi sonrasında yazarlara gönderilecek şekilde tekrar güncelleyebiliyor ve revize verebiliyorsunuz. Bu hem iş, hem zaman kaybını ortadan kaldırıyor. İçerik Bulutu’ndan ne istediğinizi biliyorsanız o size içeriği en kısa zamanda, istediğiniz kalitede ulaştırıyor. İçerik Bulutu, son zamanlarda fayda odaklı yapılmış en iyi girişim projelerinden bir tanesi diyebilirim. İçerik olmazsa olmaz dediğimiz tüm projelerde, nerdeyse Hızır gibi imdadımıza yetişen bir araç oldu.
Referanslara geri dön

Bunları da okumak isteyebilirsiniz