Yazar Olmak İstiyorum

Referanslarımız

İçerik Bulutu tarafından üretilen içeriklerin markalar üzerindeki başarılarından ilham al.

Sen de Başarı Hikayeni Yaz!
Arda Mendeş
Arda Mendeş
SEO Manager

Zaman ve mekan sınırlamasının olmaması sağladığı en büyük avantaj.

Basın bülteni olarak kullanılacak içeriklerle beraber, blog içerikleri için İçerik Bulutu’nu kullanıyorum. Zaman ve mekan sınırlamasının olmaması sağladığı en büyük avantaj.

Basın bülteni olarak kullanılacak içeriklerle beraber, blog içerikleri için İçerik Bulutu’nu kullanıyorum. Zaman ve mekan sınırlamasının olmaması sağladığı en büyük avantaj. Gerekli olması durumunda, gece yarısı kullanıcı dostu arayüz ile dakikalar içerisinde, detaylı bir açıklama ile içerik siparişini oluşturabilirim.

Çeşitli ajanslarla ve serbest çalışanlarla yaptığım içerik çalışmalarından sonra, icerikbulutu.com'dan gelen içerikler, yoğunluğumu oldukça azaltarak, kaliteli ve hedefe yönelik içeriklere kavuşmamı sağladı.

Farklı kaynaklardan gelen içeriklerle karşılaştırdığım zaman, daha kaliteli, konuya daha hakim ve açıklama metnine sadık kalınarak üretilmiş içeriklerle karşılaştım.

Yoğunluğumun azaltılmasında en büyük katkı, yazarların açıklamalara sadık kalması ve konuyu özümsemeleridir.

Oldukça kısıtlı bir alanda içerik siparişleri veriyor olmama rağmen, tatmin edecek kalitede içeriklere kısa sürede kolayca sahip olabiliyorum. Zaman içerisinde, taslakların kayıt edilmesi gibi, yazılımsal güncellemelerle daha kullanışlı ve kullanıcı bir yapıyı kullanıyor olacağımdan şüphem yok.
Referanslara geri dön

Bunları da okumak isteyebilirsiniz