Yazar Olmak İstiyorum

Referanslarımız

İçerik Bulutu tarafından üretilen içeriklerin markalar üzerindeki başarılarından ilham al.

Sen de Başarı Hikayeni Yaz!
Berkan Bağcı
Berkan Bağcı
Online Pazarlama Uzmanı

Doğru şekilde segmente edilmiş yazarlar üzerinden açılan talepler ile dönüşümü yüksek, kaliteli içerikler elde edebiliyoruz. Her türlü marka için içerik oluşturabileceğimizi bilmek bizi içerik projeleri üretme aşamasında oldukça rahatlatıyor.

Her şeyden önce sistemli bir yapı üzerinden markalarımız için içerik oluşturmak işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Her şeyden önce sistemli bir yapı üzerinden markalarımız için içerik oluşturmak işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Doğru şekilde segmente edilmiş yazarlar üzerinden açılan talepler ile dönüşümü yüksek, kaliteli içerikler elde edebiliyoruz. Her türlü marka için içerik oluşturabileceğimizi bilmek bizi içerik projeleri üretme aşamasında oldukça rahatlatıyor.

Özellikle içerikleri onaylarken işimi oldukça kolaylaştırıyor bu durum. Vapurda, otobüste ya da bir kafede otururken içerik taleplerini inceleyebiliyor, gelen yazıları onaylayabiliyorum.

Yazarların doğru segmente edilmiş olması İçerik Bulutu'nu avantajlı konuma getiriyor. Spor ile ilgili bir içerik talebim olduğunda talebin spor ile ilgili bir yazar tarafından hazırlanacağını bilmek bu konudaki rahatlığımı artırıyor.
Referanslara geri dön

Bunları da okumak isteyebilirsiniz