Merhaba! Hello! Bonjour! Hallo! مرحبا Привет!

Farklı Dillerde İçerik Üretimi

İçerik Bulutu, markanızın nitelikli içerik ihtiyaçları için kapsamlı ve hızlı çözümler üretir.

Profesyonel içerik üreticisi ve editör topluluğuyla, içeriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda olur. İçerik Bulutu’nun farklı ürün ve teknolojileri, hedef kitleniz için değer yaratan ve kaliteli içeriklerle iş hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Pazarlama İçerikleri

Nitelikli web sitesi içerikleri ile hedef kitlenizin markanızı yakından tanımasını sağlayın. Konusunda uzman içerik üreticileri tarafından üretilen blog içerikleriyle sadece organik trafiğinizi değil, itibarınızı da yükseltin. Profesyonel basın bültenleri ile markanıza ve ürünlerinize dair en son gelişmeleri duyurun!

DAHA FAZLA BİLGİ

Yapısal İçerikler

E-ticaret sitenizde ürün ve kategori açıklamaları ve meta açıklamalarından destek alın. Arama motoru sorgularında ön plana çıkın, organik trafiğinizi artırarak satışlarınızı yükseltin. İçerik Bulutu’nun geniş freelance topluluğu sayesinde ölçek, hız, zaman problemi olmadan kaliteli içeriklere ulaşın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Sosyal Medya

Sosyal medya takipçilerinizle olan etkileşiminizi artıran içeriklerle, markanızı daha geniş kitlelere duyurun. Freelance sosyal medya içerik üreticileri markanızın vizyonuna, hedefine uygun Facebook, Twitter ve Instagram gönderileri üretsin, siz tüm süreçleri tek bir platformdan yönetebilmenin rahatlığını yaşayın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Talep Oluşturma ve Brief

Akıllı yayıncı ekranınız üzerinden içerik talebinizin detaylarını belirleyin, talebinizi oluşturun.

Eşleştirme

İçerik üreticisi eşleştirme teknolojisi talebinizi en doğru içerik üreticileriyle eşleştirsin. İçerikleriniz, konusunda uzman içerik üreticilerine atansın.

Üretim

Konusunda uzman freelance içerik üreticileri, sizin için kaliteli ve özgün içerikler üretsin.

Denetim

Deneyimli editörler imla kuralları ile etkili anlatım kriterlerini göz önünde bulundurarak içeriklerinizin talebinize uygunluğunu denetlesin.

Onay

Editörler tarafından onaylanan içeriklerinizi akıllı yayıncı ekranlarınız üzerinden kontrol edin, onaylayın.

 • Üretim Öncesi Data Dosyanızdan
  Kolay Upload Teknolojileri

 • Ölçekli ve Etkili Üretim Gücü
  (ister 1 İster 1000 İçerik)

 • Onbinlerce İçerik Üretmiş Deneyimli
  İçerik Üreticileri Topluluğu

 • SEO Konusunda Deneyimli İçerik Üreticileri
  ve Seo Gücünüzü Artıran Zengin Teknolojiler

 • Premium Araçlar Yardımı ile
  Profesyonel Anahtar Kelime Desteği

 • Deneyimli Editörlerden Detaylı
  İçerik Kalitesi Denetimi

 • Toplu ve Sürekli Taleplerde
  Ekonomik Teklifler

 • Üretim Sonrası Güçlü Entegrasyonlar
  Pratik İndirme Seçenekleri

 • Mükemmel Müşteri Desteği
  (Ortalama 3 dakika)

 • ve daha fazlası…

En Büyük Markalar Bize Güveniyor

icerikbulutu.com ile verilen bir referans üstünden iletişime geçtik ve uçuşlarımızın olduğu destinasyonlar hakkında içeriklerin üretilmesi konusunda çalıştık. Bu süreç içerisinde istediğimiz destinasyon içeriklerinin, turizm ve seyahat kategorisindeki uzman içerik ekibine atandığı bilgisi tarafımıza bildirildi. Bu sebeple olsa gerek çalışmamız sırasında tahminizden bile hızlı geri dönüş almamızın yanı sıra, gelen içeriklerinin kalitesi de bizleri çok memnun etti. Uzmanlaşmış içerik üreticisi ekiplerinin varlığı, bizim gibi içeriklerin kalitesini ve özgünlüğünü çok önemseyen markalar için verimli çalışma fırsatı sunuyor.

 • Didem Yücesoy

 • Kurumsal İletişim Müdürü

Bir banka olarak web sitesi içeriklerimizin ortak dile sahip olması, fayda sağlaması ve kullanıcılarımızı en iyi şekilde yönlendirmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle yenilenen web sitemizin tüm içerikleri için İçerik Bulutu ile çalıştık.

Ekonomi ve finans sektöründe deneyimli, uzman içerik üreticileri sayesinde hızlı ve etkili çözümler sunan İçerik Bulutu’na, içerik projemizi ve tüm süreçleri kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyoruz 😊

 • Nimet Türkkahraman

 • Dijital Performans ve Pazarlama İletişimi Yönetmeni

“İçerik Bulutu'nun alanında uzman içerik üreticisi kadrosu ile birlikte markamızın ve içeriklerimizi tüketen kullanıcıların beklentilerine karşılık veren, SEO dinamiklerine uygun sağlık sektörüne özel içerikler üretiyoruz. İçerik üretim sürecini adım adım İçerik Bulutu’nun bizlere sağladığı online platform üzerinden takip ediyor, markamıza içerik üreten GURU yazar kadromuz ile iletişime geçebiliyoruz. Kaliteli ve hızlı içerik üretim sürecini deneyimlediğimiz için İçerik Bulutu hizmetinden çok memnunuz!”

 • Sencer Kısa

  Dijital Pazarlama Yöneticisi

“İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz panel aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler yazdırmıştık?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz”

 • Mertcan İşler

  SEO Manager

“Çok hızlı değişen ve dönüşen dijital pazarlama dünyasında, fark yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Markaların farklarını ortaya koyabilecekleri en önemli enstrümanlardan birinin de içerik olduğunu görebiliyoruz. Doğru ve kaliteli içeriği size zamanında temin edebilen bir içerik üreticisi ile çalışmak, marka olarak size büyük fayda sağlıyor. Her segmente ait konusunda uzman içerik üreticileri ile çalışabilme imkanı, İçerik Bulutu'nun sağladığı en önemli avantajlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.”

 • Çağdaş Baydar

  SEM Uzmanı

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!