YENİ En Çok Kullanılan Link(URL) Kısaltma Siteleri
E-TİCARET

SEO uyumlu profesyonel içeriklerle trafiğinizi ve satışlarınızı artırın

Özgün e-ticaret içerikleriyle arama sonuçlarında gücünüzü artırın. Hedef kitlenize etkin şekilde ulaşın, dönüşüm oranlarınızı zirveye taşıyın.

En Büyük E-Ticaret Markaları Bize Güveniyor

Türkiye'nin önde gelen e-ticaret markaları, hedef kitlelerine İçerik Bulutu'nun özgün, kaliteli ve profesyonel içerikleriyle ulaşıyor.

 • "İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz"...
  • Mertcan İşler

   SEO Manager

 • "22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, 2018 yılının ilk yarısını %42 büyüyerek kapattı. Her saniyede 1 ürünün satıldığı, 5 milyon kez indirilen mobil uygulaması ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %64'ünü mobilden alan GittiGidiyor.com olarak, mevcut organik trafiğin geliştirilmesi ve içerik stratejisi süreçleri için İçerik Bulutu'nu tercih ettik"...
  • Uğur Eskici

   SEO Danışmanı

 • "Türkiye teknoloji perakende sektörünün lideri Teknosa olarak web sitemizdeki tüm kategori sayfaları ve kampanya dönemlerinde hazırladığımız landing page sayfalarında kullanılmak üzere İçerik Bulutu’ndan içerikler temin ediyoruz. İçerik Bulutu’nun bizim için en cazip gelen tarafı 100’lerce farklı kategori ve 10’larca farklı kampanya için istediğimiz içerikleri gerçekten konuya hakim kişilerin yazıyor olması"...
  • Recep Çağatay Karağaçlı

   Dijital Pazarlama Yöneticisi

 • "Çok hızlı değişen ve dönüşen dijital pazarlama dünyasında, fark yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Markaların farklarını ortaya koyabilecekleri en önemli enstrümanlardan birinin de içerik olduğunu görebiliyoruz. Doğru ve kaliteli içeriği size zamanında temin edebilen bir içerik üreticisi ile çalışmak, marka olarak size büyük fayda sağlıyor"...
  • Çağdaş Baydar

   SEM Uzmanı

 • "Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz"...
  • Öykü Tekeoğlu

   SEO Yöneticisi

 • "Flormar olarak yaklaşık 1 senedir İçerik Bulutu’ndan web sitemizde bulunan ürün sayfası içeriklerimiz, ürün kategorisi içeriklerimiz ve Lookbook & Makyaj videoları vb. content sayfalarımızdaki içerikler için SEO uyumlu içerik desteği alıyoruz"...
  • Nazlı Gizem Er

   Kıdemli E-ticaret
   Pazarlama Uzmanı

 • "İçerik Bulutu ile yaptığımız çalışmalar ile hem web sitemizdeki ürün detay bilgilerini hem de blogumuzdaki içerikleri kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz"...
  • Nurçin Güleç

   Dijital Pazarlama Yöneticisi

REFERANSLARIMIZ

"İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz.

İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz arayüz aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler ürettirmiştik?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz."

E-Ticaret için İçerik Üretimi

Yüksek hacimli içerik taleplerinizi oluşturun, satış stratejilerinizi destekleyen nitelikli içeriklerle rekabette bir adım önde olun.

Ürün Açıklaması

Ürünlerinizin özelliklerini ve faydalarını etkili şekilde anlatan ürün açıklamalarıyla organik trafiğinizi ve dönüşüm oranlarınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi

Kategori Açıklaması

Kullanıcı faydası odaklı kategori açıklamalarıyla e-ticaret sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyın, ürün çeşitliliğinizi sergileyin.

Daha Fazla Bilgi

Meta Açıklaması

Özgün ve etkin meta açıklamalarıyla arama motorlarının ürünlerinizi ve sayfalarınızı daha iyi tanımasını sağlayın.

Daha Fazla Bilgi

Blog İçeriği

Hedef kitlenize ilgi çekici blog içerikleri ile ulaşın, müşterilerinizle kesintisiz ilişki kurun ve marka itibarınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi
YAPISAL ÜRÜNLERİMİZ

E-İhracat için İçerik Üretimi

Farklı dillerde e-ticaret içerikleri, çeviri ve yerelleştirme çözümleriyle dünyaya açılın.

İçerik Üretimi

Native içerik üreticileri tarafından üretilen e-ticaret içerikleriyle yurt dışındaki potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Daha Fazla Bilgi

Çeviri

Çeviri projelerinizde native içerik üreticilerinden ve profesyonel tercümanlardan destek alın.

Daha Fazla Bilgi

Yerelleştirme

Web sitenizi, yazılım ve uygulamalarınızı yerelleştirerek markanızı global pazarlara taşıyın.

Daha Fazla Bilgi

Örnek İçerikler

İçerik Bulutu tarafından üretilen örnek içerikleri incelemek için iletişim bilgilerinizi paylaşın.SEO Uyumlu Binlerce İçerik

İçerik Bulutu freelance topluluğunun yüksek üretim gücü sayesinde yüksek hacimli içeriklerinize hızla ulaşın.

Tüm Referanslarımız

Daha fazla trafik daha fazla satış

Uğur Eskici

Kurucu - kriko.io

İçerik, e-ticaret sitelerinde aslında 2 ana amaca hizmet eder. Bunlardan ilki arama motorlarından daha fazla trafik elde etmek, diğeri ise bu trafiği daha fazla satışa dönüştürmeye. Tüketiciler, satın alma kararlarını ihtiyaç duydukları bilgileri içeren ürün açıklaması, özellikler, video vs. ile veriyorlar.

E-ticaret siteleri için içerik, tüketicilerin kafasında bir ürünü somutlaştırma gücüne sahiptir. Bu sebeple ürün açıklamaları satışlarınızı artırabilir ya da müşterilerinizi kaybetmenize neden olabilir.

Aykut Aslantaş

GroupM Turkey, Data&Technology Director

E-ticarette en çok yatırım yapılan alanlardan birisi içerik üretimi. Burada bir çok kişi ve marka bunu yaptığını iletiyor ama atladıkları bir konu ise güncel SEO algoritmalarına uygun bir platform yaratılması. Ve bu içerik sayesinde de doğru trafiğin websitesine yönlendirilmesi gerekiyor. Bu süreç ancak bu anlamda deneyimi olan ve sürekli olarak araştırarak bu alana katkı sağlayan içerik üreticileri sayesinde daha verimli hale geliyor.

Hedef kitleyi doğru belirleyip, deneyimli içerik üreticileriyle e-ticaret sitelerinizin içeriklerini oluşturduktan sonra doğru trafik kaynaklarıyla e-ticaret sitelerinizi daha görünür kılabilirsiniz.

Algoritmalara uygun içerik, doğru trafik ve mutlu e-ticaret siteleri!

Akıllı Yayıncı Ekranları

İçerik Bulutu’nun akıllı yayıncı ekranları ve o ekranların sunduğu teknolojiler sayesinde içerik üretimi süreçlerini kolaylaştırın.

Kolay

İçerik Bulutu’nun akıllı arayüzleri ile yayıncı hesabınızdan tüm içerik üretim sürecini kolayca yönetebilirsiniz. İster 1 olsun ister 1000, dilediğiniz sayıda içerik talebini aynı anda oluşturabilir, ilgili dosya ve klasörlerinizi taleplerinize ekleyebilirsiniz.

Tek bir ekran üzerinden tüm içerik taleplerinizi ve içeriklerinizi görüntüleyebilir, onayınıza sunulan içerikleri inceleyebilir, incelediğiniz içeriklere onay ya da revizyon verebilirsiniz.

Hızlı

İçerik Bulutu’nun geniş freelance topluluğu sayesinde yüksek hacimli talepleriniz dahi hızla üretilir ve onayınıza sunulur. Onayladığınız içerikleri WordPress ve T-Soft entegrasyonları ile kendi altyapınıza hızla aktarabilirsiniz.

İçerik Bulutu mobil uygulamaları ile yayıncı hesabınızdaki taleplerinizin tümüne mobil cihazlar üzerinden erişebilirsiniz. Gerekli durumlarda Yardım Merkezi’ne ulaşarak sorularınıza hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Etkili

İçerik Bulutu’nun İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi sayesinde, talep ettiğiniz içerik uzmanlık alanı uyuşan içerik üreticileriyle eşleşir. Böylece kaliteli içeriklere erişiminiz kolaylaşır.

İçerikleri değerlendirme ve onay aşamasında favori ya da yasaklı içerik üreticileriniz belirleyebilir, kendi seçtiğiniz içerik üreticilerinden bir ekip oluşturabilirsiniz. Profesyonel editör denetimi ile içeriklerinizin özgünlüğünü ve kalitesini garanti altına alabilirsiniz.

Teknolojiler

Yüzlerce içeriği dakikalar içerisinde talep edip yönetebileceğiniz kullanıcı dostu ekranlarla içerik pazarlama süreçlerinize hız katabilirsiniz.

Uzman içerik üreticilerinin SEO uyumlu ekranlarda ürettiği ve profesyonel editörlerin denetlediği içeriklerinizi saniyeler içerisinde istediğiniz formatta indirebilirsiniz. WordPress ve T-Soft entegrasyonlarıyla içeriklerinizi kolaylıkla kendi platformlarınıza aktarabilirsiniz.

İçerik Üreticisi Eşleştirme ve Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojileriyle içeriklerinizin kalitesini garanti altına alabilirsiniz.

Tüm Teknolojilerimiz

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

E-ticaret sitemiz için hangi içerikleri talep edebiliriz?
Ürünleriniz için ürün, kategorileriniz için kategori açıklaması talep edebilirsiniz. Ziyaretçilerinizin arama sonuçlarında doğrudan karşılaşacağı meta açıklamaları ve kampanya sayfalarınız için landing page içerikleri de yine e-ticaret siteleri için en çok ihtiyaç duyulan seçenekler arasında.
Satışlarımızı yurt dışında da gerçekleştirmek istiyoruz. Yabancı dilde e-ticaret içerikleri üretiyor musunuz?
Evet. Halihazırda İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça dillerinde içerik üretiyoruz. Aynı zamanda çeviri ve yerelleştirme hizmetlerimiz de mevcut. Bu dillerden farklı olarak başka bir dilde içerik talep etmek istiyorsanız da bize yazabilirsiniz.
Ürün ve kategori açıklamalarım kaç kelime olmalı?
Bu konuda seçim tamamen size ait. Ürün ve kategori açıklamaları için en çok tercih edilen sayı olduğundan, standart kelime sayısını 500 olarak belirledik. Ancak daha kısa ya da daha uzun ürün ve kategori açıklamaları talep ederseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Açıklaması yazılacak yüzlerce ürünüm var. Bunlar için nasıl talep oluşturacağım?
Böyle toplu taleplerinizde müşteri desteği isterseniz ekibimiz hemen ilgilenecektir. Bununla birlikte sadece birkaç dakika içerisinde yüzlerce hatta binlerce içerik talep edebilirsiniz. Bunun için ürün ya da kategori listenizi excel şablonumuza aktarmanız yeterli. Talep oluşturmanız sırasında bu excel dosyasını sisteme yükleyerek tüm ürünleriniz için tek bir talepte içerik talep edebilirsiniz.
Ürün ve kategorilerim için anahtar kelime çalışması yapılacak mı?
Çok özel durumlar haricinde hayır. Hizmet verdiğimiz markalar için SEO ve anahtar kelime çalışması yapmıyoruz. Ancak elinizde bir çalışma varsa yönlendirmeleriniz doğrultusunda SEO’ya uygun içerikler üretiyoruz.
Talep ettiğim içerikleri e-ticaret siteme nasıl ekleyebilirim?
Bunun için iki temel yöntem var. İlki içeriklerinizi yayıncı ekranınızdan Excel ya da HTML Excel formatlarında indirmek ve kendi şablonunuza uygun hale getirerek sisteminize yüklemek. İkincisi ise T-soft ya da API teknolojilerimizi kullanarak üretilen içeriklerinizi doğrudan sitenize aktarmak.
Her ürünüm için farklı içerikler mi üretilecek?
Evet. İçerik Bulutu’ndan talep ettiğiniz tüm içeriklerin tümü %100 özgündür ve tekrarlayan ifadelerin yer aldığı içerikler onayınıza sunulmaz. Örneğin aynı modelde fakat farklı renklerdeki içerikleriniz için tamamen benzersiz içerikler üretilir.
Yüksek ölçekli taleplerim de verilen teslim tarihinde teslim ediliyor mu?
Evet. 3000’in üzerinde freelance içerik üreticisine sahibiz. Bu da yüksek ölçekli içerik taleplerinde de hızlı hizmet vermemize ve teslim tarihine sadık kalmamızı sağlıyor.
İçeriklerimi kimler yazacak?
İçeriklerinizi her biri kendi kategorisinde uzman, profesyonel içerik üreticileri üretecek. Onlarla tanışmak için Topluluk sayfamızı mutlaka ziyaret edin!
Üretilen içerikler satışlarımı olumlu yönde etkileyecek mi?
Üretilen her bir içerik sizi hedef kitlenize bir adım daha yaklaştırıyor. Ziyaretçileriniz arttıkça satışlarınız da artıyor. Bunun yanı sıra faydalı, yönlendirici içerikler de dönüşüm oranı açısından büyük önem taşıyor. Dönüşüm oranının artması e-ticaret sitenizin başarısını artıran en önemli unsur olarak yerini alıyor.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Kategori ve Ürün Açıklamalarının E-Ticaret’e Katkıları

Digital Case Media’da Head of Performance Marketing olarak çalışan Arda Mendeş, e-ticaret içeriklerinin üretimi ve yönetimi...

BLOG

E-Ticaret Şirketleri için İçerik Pazarlaması Alanında Ustalaşmanın Yolları

E-ticaret şirketleri için içerik pazarlaması her geçen gün önem ve popülerliğini artırıyor...

BLOG

Hemen Çıkma Oranı Rehberi: Nedir, Kaç Olmalı ve Nasıl Düşürülür?

Web sitesi ziyaretçilerinizin tek sayfalık oturumlarına “hemen çıkma” adı verilir. Hemen çıkma oranı ise...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!