YENİ Google Analytics 4 (GA4) ile Organik Trafik Analizi Nasıl Yapılır?
TURİZM / SEYAHAT

İlham Veren Seyahat
İçerikleriyle Etkileşiminizi Yükseltin

Deneyimli seyahat içeriği üreticileri tarafından üretilen profesyonel içeriklerle dijital dünyada görünür olun.

En Büyük Turizm-Seyahat Markaları
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Rekabetin yoğun olduğu turizm-seyahat sektöründe içerikle fark edilmek ve müşteri sadakatini artırmak mı istiyorsunuz? Siz de İçerik Bulutu markaları arasındaki yerinizi alın.

“Türkiye’nin Dijital Hava Yolu olarak, misafirlerimizin seyahatlerini planlarken ihtiyaç duydukları bilgileri flypgs.com altında sunabilmek bizim için çok önemli. Bu sebeple başta destinasyon içerikleri olmak üzere, bilgilendirici ve ilham verici pek çok içerik projesinde Türkçe ve farklı dillerdeki sayfalarımız için İçerik Bulutu’ndan destek almaya başladık. Ancak her ne kadar SEO için hızlı aksiyon almamız gerekse de misafirlerimize yalın, net ve güvenilir bilgiler sunmak ilk önceliğimiz. Bunu da içerik Bulutu’nun uzman yazar kategorisiyle çalışarak başarılı bir şekilde sağladık. Misafirlerimize kaliteli içerikler sunmanın yanı sıra; süreçleri daha sağlıklı yönetmeye imkân tanıyan paneli, revizyonlara kısa sürede dönüş sağlamaları ve hemen her konuda hızlı ve samimi bir iletişimle destek vermelerinin İçerik Bulutu’nun en büyük artıları olduğunu düşünüyorum.”

  • Ülviye Sevcan Suna

    Dijital Kanal Yönetimi Pazarlama Kıdemli Uzmanı

İçerik, dünyada ve Türkiye'de önemi olan bir kanal. İçerik Bulutu'nun kullanıcı dostu arayüzünü hızlı bir şekilde kullanabiliyoruz. İçerikler yalın bir dille, kullanıcıya fayda sağlayacak şekilde üretiliyor. Aldığımız içerikler sayesinde kullanıcılardan da güzel geri dönüşler aldık. Bir problem yaşandığında interaktif olarak çözüm üreten, müşterisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan İçerik Bulutu’nun kaliteli içerikler üretmesinin de en büyük artılarından olduğunu söyleyebilirim.

  • Merve Kortan

    SEO Yöneticisi

“Jolly Tur Blog, 2014 Kasım ayından bu yana hem Jolly editörleri hem de Jolly Blogger Kulübü üyeleriyle gezi ve seyahat deneyimlerini düzenli olarak paylaşıyor. Bu seyahat deneyimlerine bir tık kültür-sanat bir tık da yaratıcılık ve estetik katmak istediğimiz noktada karşımıza İçerik Bulutu çıktı. Son dönemde İçerik Bulutu’ndan her ay düzenli olarak aldığımız yaratıcı içeriklerle Jolly Tur Blog’u hem daha zengin hale getirdik hem de organik trafiğini önemli ölçüde artırdık. İçerik Bulutu’nun en güzel özelliği bana göre içerik üreticileri ile yayıncıları karşı karşıya getirmemesi, ama bir yandan da tam istenen şekilde ve kalitede içerik üretimini sağlamasıdır. İçerik Bulutu, hızlı iş anlayışı ve çözümleriyle çalışmaktan en keyif aldığımız partnerlerimizden biri.”

  • Duygu Esirger

    İçerik Editörü

Farklı Dillerde
Turizm-Seyahat İçeriklerini Keşfedin

Native içerik üreticileri tarafından yazılan profesyonel seyahat içerikleriyle dünyaya açılın.

Kim Bu Guru İçerik Üreticileri

Seyahat Blogu
İçerikleri

İlgi çeken, merak uyandıran ve ilham veren blog içerikleriyle markanızın prestijini artırın.

Örnekler Görün

Şehir-Destinasyon
Rehberleri

Uzman içerik üreticileri tarafından üretilen detaylı seyahat rehberleriyle profesyonelliğinizi gösterin.

Örnekler Görün

Uçak Bileti
Sayfaları

En uygun uçak biletini arayan milyonlarca kullanıcıya SEO uyumlu içeriklerinizle ulaşın.

Örnekler Görün

Turizm-Seyahat
Landing Page

Özgün ve SEO uyumlu landing page içerikleriyle arama motorlarında en üst sıralara yerleşin.

Örnekler Görün
GURU İÇERİK ÜRETİCİLERİ

Örnek İçerikler

İçerik Bulutu tarafından üretilen örnek içerikleri incelemek için iletişim bilgilerinizi paylaşın.Turizm Seyahat GURU ve GURU+
İçerik Üreticilerimizle Tanışın

Seyahat içeriklerinde hikaye anlatmanın ve deneyimin gücünü bilen, dünyayı gezmeyi profesyonel bir uğraş haline getirmiş içerik üreticileriyle web sitenize ve blogunuza cazibe katın.

Kim Bu Guru İçerik Üreticileri

Guru Turizm-Seyahat İçerik Üreticileri

Uzman seyahat içerik üreticilerinin ürettiği deneyim odaklı seyahat içerikleriyle hedef kitlenizi markanıza çekin. Yüksek kaliteli ve özgün içeriklerle arama motorlarında üst sıralara yerleşin.

GURU+ Turizm-Seyahat İçerik Üreticileri
Yakında!

Seyahati yaşam biçimi haline getirmiş, sosyal medyada takipçi sayısı ve etkileşimi yüksek içerik üreticileri size özel içerikler üretsin! Okunma ve paylaşılma oranı yüksek içeriklerle markanızın itibarını yükseltin.

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Her turizm blogunda gördüğümüz, sıradan içeriklerden çok sıkıldık. Yaratıcı destinasyon ve şehir rehberi içerikleri de üretiyor musunuz?
Tam da bu isteğiniz için Guru içerik üreticilerimiz var! Deneyimlerinden yola çıkarak içerik üreten, bunları kalabalık kitlelerle paylaşmaya ve bir destinasyonun ilgi çekecek özelliklerine hakim, uzman dijital içerik üreticileri, aradığınız yaratıcı içerikleri kolayca üretir.
Sadece şehir ya da ülke değil sadece deneyim ile üretilebilecek mekan ve aktivite önerisi içeren içerikler de talep edebilir miyiz?
Seyahat ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm özel ve genel konularda içerik talep edebilirsiniz.
Landing Page ve uçak bileti gibi web sitemizi arama motorlarında öne çıkarmak için talep ettiğimiz içerikler için özel SEO çalışması yapıyor musunuz?
İçeriklerimizin tümü yüzde yüz özgün olduğundan ve fayda odaklı olduklarından en temel SEO özelliklerine sahip oluyor. Ancak özel bir anahtar kelime çalışması yapmıyoruz. Eğer böyle bir çalışmanız varsa buna uygun içeriklerin üretilmesini sağlıyoruz.
Farklı dillerde de turizm-seyahat içerikleri üretebiliyor musunuz?
Türkçe içeriklerin yanında; İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça gibi farklı dillerde de içerik üretiyoruz. Tercihinize göre yabancı dildeki içeriklerinizi native içerik üreticileri de üretebiliyor.
Türkçe içeriklerimizi farklı milletlerin kültürlerine uyum sağlayacak çevirebilir misiniz?
Evet! Yerelleştirme hizmetimiz ile farklı diller için özel içeriklere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Bulunduğunuz Online Pazara Göre Sıralama Faktörleri

Google sıralama faktörleri, her geçen gün bir arama sorgusunun arkasındaki kullanıcının amacına bağlı olarak daha da ayırt edici...

BLOG

Hangi Sektör, Ne Tür İçerik Kullanmalı?

Firmalar pazarlama stratejilerine içerik pazarlamasını dahil ettiklerinden beri her sektörde gözle görülür değişimler yaşanmaya başladı: Bu değişimlerden biri...

BLOG

Okuyucuyu İkna Eden Seyahat İçerikleri Oluşturmak İçin İpuçları

Seyahat içerikleri üreten bir içerik üreticisiyseniz, hazırlıyorsanız öyle rekabetçi bir alandasınız ki! Hedef kitlenizi bilgilendirmek...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!