İçerik Bulutu’yla çalışan markalardan ilham alın!

Farklı sektörlerin öncü markaları İçerik Bulutu’na güveniyor. İçerik Bulutu’yla yol alan markaların başarı hikayelerinden ilham alın, siz de içerik projelerinize güç katmak için hemen harekete geçin.

Tüm Referanslar

"Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz. İçerik Bulutu'nun sporlarımızı bizim gözümüzden anlatabilen uzman kadrosu sayesinde

 • Öykü Tekeoğlu

 • SEO Yöneticisi

içeriklerimizi kolay ve samimi bir dille yazdırabiliyoruz. Kullanıcı dostu yapısı ve hızıyla içerik üretimi, redaksiyon ve yayın sürecimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorlar. Sporseverin dilinden anlayışı ve enerjisiyle bize yardımcı olan İçerik Bulutu'yla çalışmaktan çok mutluyuz!"

E-Ticaret hakkında daha fazla öğren

Bir yemek tarifi sitesi olarak gıda gibi çok geniş alanlara yayılabilecek bir sektörde internet kullanıcılarının ihtiyaç ve sorularına kaynak sağlayabilecek bir blog oluşturmaya karar verdik.

Bu aşamada kaliteli ve doğru bilgiler sunan blog yazılarını en hızlı nasıl üretebiliriz bunun cevabını aramaya başladık. İlk adresimiz ise İçerik Bulutu oldu. İçerik Bulutu'nun yeme - içme ve gurme alanında tecrübeli içerik üreticisi kadrosu sayesinde yazılarımızı amacımıza en uygun şekilde üretmeye başladık. İçerik Bulutu iş etiğine sahip bir platform. Hız, orijinallik ve kalite aradığımız en önemli üç unsurdu.

Siparişlerimizin teslim aşamasında bu süreci aksatacak herhangi bir problemle karşılaşmadık. İnternet ortamında merak edilen sayısız konunun içeriğini üretebilmek adına İçerik Bulutu gibi güvenilir bir kuruluştan destek almak en mantıklı seçimdi bizim için. İçerik Bulutu daha önce de belirttiğimiz gibi iş etiğine sahip düzenli bir platform. "Özgün içerikler, kaliteli bilgiler ve zamanında üretilen güncel siparişler için ilk adresiniz İçerik Bulutu olmalı!" diyebiliriz.

Yeme - İçme hakkında daha fazla öğren
 • Elif Atalar

 • Kurucu Ortak

Bir banka olarak web sitesi içeriklerimizin ortak dile sahip olması, fayda sağlaması ve kullanıcılarımızı en iyi şekilde yönlendirmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle yenilenen web sitemizin tüm içerikleri için İçerik Bulutu ile çalıştık.

 • Nimet Türkkahraman

 • Dijital Pazarlama ve İletişim Müdür Yardımcısı

Ekonomi ve finans sektöründe deneyimli, uzman içerik üreticileri sayesinde hızlı ve etkili çözümler sunan İçerik Bulutu’na, içerik projemizi ve tüm süreçleri kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyoruz.

Finans / Sigorta hakkında daha fazla öğren

Türkiye’nin Dijital Hava Yolu olarak, misafirlerimizin seyahatlerini planlarken ihtiyaç duydukları bilgileri flypgs.com altında sunabilmek bizim için çok önemli.

Bu sebeple başta destinasyon içerikleri olmak üzere, bilgilendirici ve ilham verici pek çok içerik projesinde Türkçe ve farklı dillerdeki sayfalarımız için İçerik Bulutu’ndan destek almaya başladık. Ancak her ne kadar SEO için hızlı aksiyon almamız gerekse de misafirlerimize yalın, net ve güvenilir bilgiler sunmak ilk önceliğimiz. Bunu da içerik Bulutu’nun uzman yazar kategorisiyle çalışarak başarılı bir şekilde sağladık. Misafirlerimize kaliteli içerikler sunmanın yanı sıra; süreçleri daha sağlıklı yönetmeye imkân tanıyan paneli, revizyonlara kısa sürede dönüş sağlamaları ve hemen her konuda hızlı ve samimi bir iletişimle destek vermelerinin İçerik Bulutu’nun en büyük artıları olduğunu düşünüyorum.

Turizm / Seyahat hakkında daha fazla öğren
 • Ülviye Sevcan Suna

 • Dijital Kanal Yönetimi Pazarlama Kıdemli Uzmanı

Hem toplumu doğru bilgilendirme görevi hem de regülasyonlar düşünüldüğünde sağlık iletişiminin temelini, güvenilir ve anlaşılır içerik oluşturuyor diyebilirim. Dijital kanallarımızdan sunduğumuz içeriklerimizin uzmanlar tarafından belirttiğim standartlarda hazırlanmış olmasına ek olarak, ilgi çekici ve bilgilendirici olması da marka vaadimiz gereği her zaman önceliğimiz oldu.

 • Ömer Cem Pulatkan

 • Head of Digital / MLPCARE

Bu amaçla tanıştığımız İçerik Bulutu'ndan yaklaşık 4 yıldır destek alıyoruz. Bu hizmet desteği ile web sitesi trafiğinde sağlık sektörünün lideri konuma gelmek ölçümleyebildiğimiz en büyük başarı oldu. Kolay ara yüzü ve hızlı işleyişi süreçlerimize çok katkı sağladı. Ölçümleyemediğimiz başarı ise İçerik Bulutu ekibi ile geliştirdiğimiz güvenilir ve hedef odaklı iletişimimiz oldu.

Sağlık / Medikal hakkında daha fazla öğren

"Türkiye’nin Dijital Hava Yolu olarak, misafirlerimizin seyahatlerini planlarken ihtiyaç duydukları bilgileri flypgs.com altında sunabilmek bizim için çok önemli. Bu sebeple başta destinasyon içerikleri olmak üzere, bilgilendirici ve ilham verici pek çok içerik projesinde Türkçe ve farklı dillerdeki sayfalarımız için İçerik Bulutu’ndan destek almaya başladık. Ancak her ne kadar SEO için hızlı aksiyon almamız gerekse de misafirlerimize yalın, net ve güvenilir bilgiler sunmak ilk önceliğimiz. Bunu da içerik Bulutu’nun uzman yazar kategorisiyle çalışarak başarılı bir şekilde sağladık. Misafirlerimize kaliteli içerikler sunmanın yanı sıra; süreçleri daha sağlıklı yönetmeye imkân tanıyan paneli, revizyonlara kısa sürede dönüş sağlamaları ve hemen her konuda hızlı ve samimi bir iletişimle destek vermelerinin İçerik Bulutu’nun en büyük artıları olduğunu düşünüyorum."

 • Ülviye Sevcan Suna

  Dijital Kanal Yönetimi Pazarlama Kıdemli Uzmanı

"SEO uyumlu içeriklerimiz için icerikbulutu.com’la çalışıyoruz. İçeriklerimizi hızlı, özgün ve yüksek kalite standartları çerçevesinde Akakçe ruhunu aktararak üretiyorlar. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyacımız olduğu an icerikbulutu.com ekibine hızlı ulaşıp, destek alabiliyoruz. Denetim ve onay süreçlerini arayüzleri üzerinden gerçekleştirmek bize ekstra kolaylık sağlıyor. Arayüzlerinde ve süreçlerinde bize özel ihtiyaçlarda farklı geliştirmeler yaparak süreçleri dinamik olarak iyileştirebiliyorlar. İçerik üretiminde yanımızda olan icerikbulutu.com ekibine teşekkür ediyoruz."

 • Mustafa Mert Özçiçek

  Akakçe / SEO Specialist

“Flormar olarak yaklaşık 1 senedir İçerik Bulutu’ndan web sitemizde bulunan ürün sayfası içeriklerimiz, ürün kategorisi içeriklerimiz ve Lookbook & Makyaj videoları vb. content sayfalarımızdaki içerikler için SEO uyumlu içerik desteği alıyoruz. Süreci iç ekibimiz ve İçerik Bulutu ekibiyle kısa bir sürede oturttuk, rutin sürecimizde ise koordineli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Online arayüz sayesinde pratik bir şekilde istediklerimizi iletip, revize sürecini en aza indirgeyerek hızlıca içeriklerimizi oluşturuyoruz.”

 • Nazlı Gizem Er

  Kıdemli E-ticaret Pazarlama Uzmanı

“Çok hızlı değişen ve dönüşen dijital pazarlama dünyasında, fark yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Markaların farklarını ortaya koyabilecekleri en önemli enstrümanlardan birinin de içerik olduğunu görebiliyoruz. Doğru ve kaliteli içeriği size zamanında temin edebilen bir içerik üreticisi ile çalışmak, marka olarak size büyük fayda sağlıyor. Her segmente ait konusunda uzman içerik üreticileri ile çalışabilme imkanı, İçerik Bulutu'nun sağladığı en önemli avantajlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.”

 • Çağdaş Baydar

  SEM Uzmanı

“Türkiye teknoloji perakende sektörünün lideri Teknosa olarak web sitemizdeki tüm kategori sayfaları ve kampanya dönemlerinde hazırladığımız landing page sayfalarında kullanılmak üzere İçerik Bulutu’ndan içerikler temin ediyoruz. İçerik Bulutu’nun bizim için en cazip gelen tarafı 100’lerce farklı kategori ve 10’larca farklı kampanya için istediğimiz içerikleri gerçekten konuya hakim kişilerin yazıyor olması. Bu güzel bir farklılık yaratıyor. Kolay kullanıma sahip ara yüzü, hızı ve ekonomik olması açısından İçerik Bulutu’nu kesinlikle tavsiye ediyorum. Dijital Dünya’nın artık olmazsa olmazı “içerik” için çok uğraşmayın, siz ne istediğinizi yazın gerisini İçerik Bulutu halledecektir.”

 • Recep Çağatay Karağaçlı

  Dijital Pazarlama Yöneticisi

“Her ay önemli miktarda özgün, kaliteli, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren içerikler üretmemiz gerekiyor. Bu içerikleri hem müşterilerimize sağlıklı bilgi akışı sağlamak hem de arama motorlarında sıralamamıza katkı sağlaması açısından ihtiyaç duyuyoruz. Bundan dolayı Ürün, kategori açıklamaları, blog içerikleri konusunda icerikbulutu.com ile çalışıyoruz. İcerikbulutu.com yüksek sayıdaki içeriği kalite standartlarını koruyarak bizim için üretebiliyor. Üstelik akıllı ekranları kullanarak içerik ihtiyaçlarımızı dakikalar içerisinde kendimiz talep edebiliyor, ödemeleri kredi kartıyla yapıyor ve tüm süreci akıllı ekranlarla yönetiyoruz.”

 • Anıl Türker

  Dijital Pazarlama Uzmanı

“Profesyonel bir şekilde bu tarz bir hizmeti veren marka olmaması ve özgün içerik üretmesi dolayısıyla icerikbulutu.com’u tercih ettik. Hem hızlı hem de profesyonel ekibinin iletişimlerinden ve her şeyi tek bir arayüz üzerinden yönetebildiğimizden dolayı işimizi daha hızlı yönetebiliyoruz. Gelen içeriklerden son derece memnunuz.”

 • Ufuk Ovacık

  E-ticaret Yöneticisi

“Jolly Tur Blog, 2014 Kasım ayından bu yana hem Jolly editörleri hem de Jolly Blogger Kulübü üyeleriyle gezi ve seyahat deneyimlerini düzenli olarak paylaşıyor. Bu seyahat deneyimlerine bir tık kültür-sanat bir tık da yaratıcılık ve estetik katmak istediğimiz noktada karşımıza İçerik Bulutu çıktı. Son dönemde İçerik Bulutu’ndan her ay düzenli olarak aldığımız yaratıcı içeriklerle Jolly Tur Blog’u hem daha zengin hale getirdik hem de organik trafiğini önemli ölçüde artırdık. İçerik Bulutu’nun en güzel özelliği bana göre içerik üreticileri ile yayıncıları karşı karşıya getirmemesi, ama bir yandan da tam istenen şekilde ve kalitede içerik üretimini sağlamasıdır. İçerik Bulutu, hızlı iş anlayışı ve çözümleriyle çalışmaktan en keyif aldığımız partnerlerimizden biri.”

 • Duygu Esirger

  İçerik Editörü

“Siber güvenlik hizmetleri veren bir marka olarak kendimizi en açık ve doğru şekilde anlatmak için sektörel dijital içeriklere ihtiyaç duyuyoruz. İçerik Bulutu, bizi ve ihtiyaçlarımızı doğru bir şekilde anlayarak alanında uzman içerik üreticileriyle birlikte nokta atışı içerikler üretme noktasında çözümler sunuyor. Yayıncı ekranımız üzerinden hızlıca talep oluşturup yine hızlı ve pratik bir şekilde ulaştığımız kaliteli içerikler, zamandan tasarruf etmemizi sağlarken içerik pazarlama stratejilerimize de oldukça katkı sağladı. Bu noktada İçerik Bulutu ailesine teşekkür ederiz.”

 • Serhat Şahin

  Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi

“İçerik Bulutu ile çalışmamızın en önemli sebepleri; hem alanında uzman içerik üreticisi kadrosuyla farklı dillerde içerik üretimi sağlaması hem de her bir içerik türünde kaliteli ve taleplerimize uygun içerikler sunması. Tüm içerik süreçlerimizi yönlendirici ve pratik online yayıncı ekranları üzerinden iletmemiz brief'i şekillendirme aşamasında işimizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda içeriğin en doğru şekilde hazırlanmasına da yardımcı oluyor. Cocobracelet gibi yeni bir dijital girişimin en önemli ihtiyaçlarından biri olan içerik için en hızlı iş birlikçimiz İçerik Bulutu oldu. Türkçe ve İngilizce olarak talep ettiğimiz kategori açıklaması ve blog içerikleri ile blogumuzu canlı tutup site etkileşimini artırabiliyoruz. Hızlı, özgün ve her kategoride en iyi içerikler için en büyük destekçimiz İçerik Bulutu'nu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim!”

 • Barış Barık

  E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı

“İçerik Bulutu'nun ekonomi ve finans alanındaki uzman içerik üreticileri ile web sitemizde bulunan faydalı bilgiler bölümlerine kaliteli ve özgün içerikler ekledik. Sadece içerik üretiminde değil konu başlığı bulma konusunda bize büyük kolaylık sağlayan Topiko ürünüyle de bize hem zaman hem hız kazandırdı. Online ekranlar üzerinden kolayca yürütebildiğimiz süreçler sayesinde SEO'ya uygun ama aynı zamanda ziyaretçilerimizi bilgilendirecek, marka dilimizle birebir örtüşen içeriklere sahip olduk. Denetim ve onay süreçlerini dahi online arayüzler üzerinden gerçekleştirmek bizim için ekstra kolaylık oldu. Tüm hizmetleri ve desteklerinden ötürü İçerik Bulutu ile çalışmaktan büyük keyif aldık!”

 • Can Alp

  Kıdemli Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı

“İçerik Bulutu ile yeni web sitemizi oluşturmaya başlarken tanıştık. Sağlık sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı doğru bilgiyi en açık ve faydalı şekilde iletmek bizim için çok önemliydi. Hem GURU içerik üreticileri arasında yer alan doktor ve diş hekimlerinden hem de ana dili İngilizce ve Arapça olan yazarlardan destek alarak içeriklerimizi en profesyonel şekilde hazırladık.Kullanışlı arayüzleri sayesinde tüm bu süreçleri online olarak yayıncı ekranımız üzerinden, hızlıca tamamladık. Sitemizin içerikleri çok kısa zamanda, tam olmasını istediğimiz şekilde tamamlandı. İyi ki tanışmışız, tüm ekibe çok teşekkür ederiz!”

 • Asude Şahin

  Kurumsal Marka ve İletişim Müdürü

“İkinci el otomobil alım-satımını online platforma taşıyan ve bu alana ciddi yatırımlar yapan Oto.net olarak içerik ihtiyacımızın giderilmesi adına İçerik Bulutu'ndan profesyonel ve hızlı destek aldık. Özellikle blog sayfamız için uzmanlık gerektiren otomotiv alanında özgün ve kaliteli içerikler sağlanması bizim için çok önemli. Bu konuda beklentilerimizin karşılandığını rahatlıkla söyleyebilirim. Kullanımı kolay yayıncı arayüzleri sayesinde de dilediğimiz içerikleri rahatça talep ediyor ve alabiliyoruz. Teşekkürler İçerik Bulutu!”

 • Kerim İnan

  Dijital Pazarlama Uzmanı

“İçerik Bulutu ile uzun süredir çalışıyoruz. Kendilerinden geniş yelpazedeki hedef kitlemize yönelik uzmanlık seviyesinde içi dolu ve oldukça faydalı içerikler aldık. Alanında uzman içerik üreticileri sayesinde sigorta gibi hassas ve doğru bilgi verilmesi gereken bir kategoride özgün içeriklere sahip olduk. Online ekranlar üzerinden kolayca oluşturduğumuz talepler sayesinde zamandan kazanıp projelerimizin gelişimine çok daha rahat bir şekilde odaklandık. Taleplerimizi en doğru şekilde anlayıp nokta atışı çıktı alabildiğimiz için çok teşekkürler İçerik Bulutu!”

 • Elifcan Çataloluk

  Dijital Pazarlama Müdürü

“İçerik Bulutu’nun sunduğu geniş ürün kapsamı sayesinde markalarımızın içerik pazarlama süreçlerinde karşılayamadığımız hiçbir ihtiyaç yok! Doğru yönlendirmeler sonucunda özgün işler çıkaran içerik üreticileri ile birlikte terzi-işi içerikler üretiyor ve bunlarla markalarımızın hedef kitlesinin karşısına çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Can kulağıyla dinleyen ve hızlı aksiyon alan bir ekiple çalışmak da tüm süreçlerimizi ayrıca keyifli kılıyor.”

 • Çağatay Gültekin

  Content Manager

“Beslenme ve diyet başta olmak üzere sağlıklı yaşam kategorisinde yer alan hassas konularda; hızlı, kaliteli, özgün ve gerçekten uzman içerik ürettirmek zor. İçerik Bulutu, bu alandaki uzman ve GURU içerik üreticileri ile pek çok konuda içerik üretmemize destek oluyor. İçerik Bulutu'nun, içlerinde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı da olan uzman ve GURU yazarları, hem besin sözlüğümüz hem de blogumuz için faydalı ve yaratıcı içerikler üretiyor. Tüm bu içerikleri tek bir ekran üzerinden talep etmek, incelemek hatta revizyon verip dilediğimiz formatta indirmek ise işimizi çok kolaylaştırıyor. Zamanımızı daha iyi değerlendirmemizi sağladığı ve kaliteli içerikler ile blogumuzu zenginleştirdiği için İçerik Bulutu'na çok teşekkür ederiz.”

 • Enis Göğüş

  Satış Direktörü

“icerikbulutu.com’dan çok farklı türlerde içerik talep ediyoruz. Kullanıcı kitlemiz sıradan içerikleri değil gerçek oyun severlerin ürettiği, dolu ve faydalı içerikleri benimsiyor. Farklı mecralar için ajansımızla birlikte planladığımız içerik projelerindeki içeriklerimiz içinde bu geçerli. İcerikbulutu.com’da ajansımız ile ortak kararlar doğrultusunda ilgili içeriği o konunun uzmanı olan kişilere ürettirebiliyoruz. Her konunun ötesinde en önemli konu bizim için. Talepleri akıllı ekranlar aracılığıyla yönetip tüm süreçleri izlemekte çok faydalı oluyor tabii.”

 • İlhan Yılmaz

  Genel Müdür

“Hediyesepeti.com ve Hediyekulubu.com olarak kategorimizde başarılı, yenilikçi bir girişimiz. Başarımızın ana nedeninin doğru kaynak kullanımı planlaması ve hızlı olmamız olduğunu düşünüyoruz. İçerik Bulutu ile çalışmamızın ana sebeplerinden birisi girişimler için akıllı bir çözüm sunuyor olması. icerikbulutu.com, hızlı, ekonomik ve akıllı bir platform. Biz icerikbulutu.com’dan ürün, kategori açıklamaları ve blog içerikleri konusunda hizmet alıyoruz. Akıllı arayüzü sayesinde istediğimiz zaman içerikleri talep edebiliyoruz. Bloğumuz içinse icerikbulutu.com WordPress eklentisini kullanıyoruz. Yayıncı arayüzümüzden onayladığımız içerikler otomatik olarak bloğumuza iniyor. Özgün, hızlı ve uzmanlık gerektiren içerikler için icerikbulutu.com’u tavsiye ederim.”

 • İlyas Erişmiş

  Kurucu ve Yönetici

“Optdcom olarak bir çok farklı sektörde yer alan markaya hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz markalar için bazen madencilik alanında spesifik bir mineral hakkında bazen de trendi yükselen bir beslenme düzeni hakkında uzman seviyesinde içeriklere ihtiyacımız oluyor. İçerik Bulutu'nun geniş yazar ekibi sayesinde ihtiyaçlarımız çok hızlı bir şekilde karşılanıyor. Bunun yanı sıra İçerik Bulutu Müşteri Merkezi sayesinde marka, ajans ve yazar arasındaki iletişim sorunları ortadan kalıyor ve hizmet pürüzsüz bir şekilde sağlanıyor. Teşekkürler İçerik Bulutu.”

 • Batuhan Şası

  SEO & Content Director

Perakende / E-Ticaret

"İçerik Bulutu’nu SEO ile ilgili içerik ihtiyacımızın her aşamasında tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında

 • Mertcan İşler

 • SEO Manager

hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz panel aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler yazdırmıştık?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz."

E-Ticaret hakkında daha fazla öğren

Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz. İçerik Bulutu'nun sporlarımızı bizim gözümüzden anlatabilen uzman kadrosu sayesinde

 • Öykü Tekeoğlu

 • SEO Yöneticisi

içeriklerimizi kolay ve samimi bir dille yazdırabiliyoruz. Kullanıcı dostu yapısı ve hızıyla içerik üretimi, redaksiyon ve yayın sürecimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorlar. Sporseverin dilinden anlayışı ve enerjisiyle bize yardımcı olan İçerik Bulutu'yla çalışmaktan çok mutluyuz! :)

İçerik Bulutu ile yaptığımız çalışmalar ile hem web sitemizdeki ürün detay bilgilerini hem de blogumuzdaki içerikleri kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz.

Bugüne kadar hem e-ticaret içeriklerinde hem de spor kategorilerinde uzman olan içerik üreticilerinden SEO çalışmalarımızı destekleyen yüzlerce içerik aldık ve almaya da devam ediyoruz.

Bize sağladıkları online arayüz sayesinde tüm süreci anlık olarak takip edip içerik yayınlama süresini minimuma indirmiş bulunuyoruz. Böylelikle hızlı ve güncel bir şekilde içerik akışını sağlamış oluyoruz. İçerik Bulutu'na farklı türlerde ve kategorilerde yaptığımız tüm çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz!

E-Ticaret hakkında daha fazla öğren
 • Nurçin Güleç

 • Dijital Pazarlama Yöneticisi

22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, 2018 yılının ilk yarısını %42 büyüyerek kapattı. Her saniyede 1 ürünün satıldığı, 5 milyon kez indirilen mobil uygulaması ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %64'ünü mobilden alan GittiGidiyor.com olarak, mevcut organik trafiğin geliştirilmesi ve içerik stratejisi süreçleri için İçerik Bulutu'nu tercih ettik.

GittiGidiyor.com olarak kategorilerimizde yer alan mevcut içeriklerin yeniden hazırlanması ve üzerinde çalıştığımız yeni formatın tüm dikey kategorilerimize uygulanması amacıyla İçerik Bulutu ile 4000'den fazla kategori kırılımında çalışıyoruz.

İçerik Bulutu'nu tercih etmemizin en önemli nedenlerinden birisi, markamıza özel oluşturulan yetkin editör ekibi ile kısa bir zamanda projeyi layıkıyla adapte olmaları ve ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm üretebilmeleri. İçerik Bulutu'nun çevik aksiyonları ile hızlı ve sonuç odaklı çözümler edindik. Özellikle GittiGidiyor gibi içeriklerin değer üretmesi, kalitesi ve özgünlüğünü çok önemseyen markalar için verimli çalışma fırsatları sunuyorlar.

E-Ticaret hakkında daha fazla öğren
 • Uğur Eskici

 • SEO Danışmanı / Kriko Kurucusu

“"SEO uyumlu içeriklerimiz için icerikbulutu.com’la çalışıyoruz. İçeriklerimizi hızlı, özgün ve yüksek kalite standartları çerçevesinde Akakçe ruhunu aktararak üretiyorlar. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyacımız olduğu an icerikbulutu.com ekibine hızlı ulaşıp, destek alabiliyoruz. Denetim ve onay süreçlerini arayüzleri üzerinden gerçekleştirmek bize ekstra kolaylık sağlıyor. Arayüzlerinde ve süreçlerinde bize özel ihtiyaçlarda farklı geliştirmeler yaparak süreçleri dinamik olarak iyileştirebiliyorlar. İçerik üretiminde yanımızda olan icerikbulutu.com ekibine teşekkür ediyoruz."

 • Mustafa Mert Özçiçek

  Akakçe / SEO Specialist

“Çok hızlı değişen ve dönüşen dijital pazarlama dünyasında, fark yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Markaların farklarını ortaya koyabilecekleri en önemli enstrümanlardan birinin de içerik olduğunu görebiliyoruz. Doğru ve kaliteli içeriği size zamanında temin edebilen bir içerik üreticisi ile çalışmak, marka olarak size büyük fayda sağlıyor. Her segmente ait konusunda uzman içerik üreticileri ile çalışabilme imkanı, İçerik Bulutu'nun sağladığı en önemli avantajlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.”

 • Çağdaş Baydar

  SEM Uzmanı

“Türkiye teknoloji perakende sektörünün lideri Teknosa olarak web sitemizdeki tüm kategori sayfaları ve kampanya dönemlerinde hazırladığımız landing page sayfalarında kullanılmak üzere İçerik Bulutu’ndan içerikler temin ediyoruz. İçerik Bulutu’nun bizim için en cazip gelen tarafı 100’lerce farklı kategori ve 10’larca farklı kampanya için istediğimiz içerikleri gerçekten konuya hakim kişilerin yazıyor olması. Bu güzel bir farklılık yaratıyor. Kolay kullanıma sahip ara yüzü, hızı ve ekonomik olması açısından İçerik Bulutu’nu kesinlikle tavsiye ediyorum. Dijital Dünya’nın artık olmazsa olmazı “içerik” için çok uğraşmayın, siz ne istediğinizi yazın gerisini İçerik Bulutu halledecektir.”

 • Recep Çağatay Karağaçlı

  Dijital Pazarlama Yöneticisi

“Flormar olarak yaklaşık 1 senedir İçerik Bulutu’ndan web sitemizde bulunan ürün sayfası içeriklerimiz, ürün kategorisi içeriklerimiz ve Lookbook & Makyaj videoları vb. content sayfalarımızdaki içerikler için SEO uyumlu içerik desteği alıyoruz. Süreci iç ekibimiz ve İçerik Bulutu ekibiyle kısa bir sürede oturttuk, rutin sürecimizde ise koordineli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Online arayüz sayesinde pratik bir şekilde istediklerimizi iletip, revize sürecini en aza indirgeyerek hızlıca içeriklerimizi oluşturuyoruz.”

 • Nazlı Gizem Er

  Kıdemli E-ticaret Pazarlama Uzmanı

Yeme-İçme

Bir yemek tarifi sitesi olarak gıda gibi çok geniş alanlara yayılabilecek bir sektörde internet kullanıcılarının ihtiyaç ve sorularına kaynak sağlayabilecek bir blog oluşturmaya karar verdik.

Bu aşamada kaliteli ve doğru bilgiler sunan blog yazılarını en hızlı nasıl üretebiliriz bunun cevabını aramaya başladık. İlk adresimiz ise İçerik Bulutu oldu. İçerik Bulutu'nun yeme - içme ve gurme alanında tecrübeli içerik üreticisi kadrosu sayesinde yazılarımızı amacımıza en uygun şekilde üretmeye başladık. İçerik Bulutu iş etiğine sahip bir platform. Hız, orijinallik ve kalite aradığımız en önemli üç unsurdu.

Siparişlerimizin teslim aşamasında bu süreci aksatacak herhangi bir problemle karşılaşmadık. İnternet ortamında merak edilen sayısız konunun içeriğini üretebilmek adına İçerik Bulutu gibi güvenilir bir kuruluştan destek almak en mantıklı seçimdi bizim için. İçerik Bulutu daha önce de belirttiğimiz gibi iş etiğine sahip düzenli bir platform. "Özgün içerikler, kaliteli bilgiler ve zamanında üretilen güncel siparişler için ilk adresiniz İçerik Bulutu olmalı!" diyebiliriz.

Yeme - İçme hakkında daha fazla öğren
 • Elif Atalar

 • Kurucu Ortak

Yemek.com olarak İçerik Bulutu'ndan organik trafiğe katkı sağlaması amacıyla blog içerikleri aldık.

Bunun yanında bir de -yine organik trafik elde etme amaçlı- özel bir içerik projesi geliştiriyoruz kendileriyle. İçerik Bulutu'nu tercih etmemizin öncelikli nedeni Yemek.com'u, hedeflerini ve kalite çıtasını anlamış olmaları ve ihtiyaçlarımıza yönelik hızlı çözüm üretebilmeleriydi.

İçerik Bulutu'nun WordPress eklentisini kullanarak içerikleri hızlıca kendi panelimize aktarabiliyoruz, bu da bize hızlı hareket etme imkanı sağlıyor.İçerik Bulutu, profesyonel çalışma tarzı ve iletişiminin yanında hızlı ve nitelikli çözüm üretebilmesi ile bizim en güvendiğimiz iş ortaklarımızdan biri oldu.

Yeme - İçme hakkında daha fazla öğren
 • Ufuk Utaş

 • Direktör

Beslenme ve diyet başta olmak üzere sağlıklı yaşam kategorisinde yer alan hassas konularda; hızlı, kaliteli, özgün ve gerçekten uzman içerik ürettirmek zor.

İçerik Bulutu, bu alandaki uzman ve GURU içerik üreticileri ile pek çok konuda içerik üretmemize destek oluyor. İçerik Bulutu'nun, içlerinde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı da olan uzman ve GURU yazarları, hem besin sözlüğümüz hem de blogumuz için faydalı ve yaratıcı içerikler üretiyor. Tüm bu içerikleri tek bir ekran üzerinden talep etmek, incelemek hatta revizyon verip dilediğimiz formatta indirmek ise işimizi çok kolaylaştırıyor. Zamanımızı daha iyi değerlendirmemizi sağladığı ve kaliteli içerikler ile blogumuzu zenginleştirdiği için İçerik Bulutu'na çok teşekkür ederiz.

 • Enis Göğüş

 • Satış Direktörü

Finans / Sigorta

Bir banka olarak web sitesi içeriklerimizin ortak dile sahip olması, fayda sağlaması ve kullanıcılarımızı en iyi şekilde yönlendirmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle yenilenen web sitemizin tüm içerikleri için İçerik Bulutu ile çalıştık.

 • Nimet Türkkahraman

 • Dijital Pazarlama ve İletişim Müdür Yardımcısı

Ekonomi ve finans sektöründe deneyimli, uzman içerik üreticileri sayesinde hızlı ve etkili çözümler sunan İçerik Bulutu’na, içerik projemizi ve tüm süreçleri kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyoruz.

Finans / Sigorta hakkında daha fazla öğren

İçerik Bulutu'nun ekonomi ve finans alanındaki uzman içerik üreticileri ile web sitemizde bulunan faydalı bilgiler bölümlerine kaliteli ve özgün içerikler ekledik.

Sadece içerik üretiminde değil konu başlığı bulma konusunda bize büyük kolaylık sağlayan Topiko ürünüyle de bize hem zaman hem hız kazandırdı. Online ekranlar üzerinden kolayca yürütebildiğimiz süreçler sayesinde SEO'ya uygun ama aynı zamanda ziyaretçilerimizi bilgilendirecek, marka dilimizle birebir örtüşen içeriklere sahip olduk. Denetim ve onay süreçlerini dahi online arayüzler üzerinden gerçekleştirmek bizim için ekstra kolaylık oldu. Tüm hizmetleri ve desteklerinden ötürü İçerik Bulutu ile çalışmaktan büyük keyif aldık!

Finans / Sigorta hakkında daha fazla öğren
 • Can Alp

 • Kıdemli Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı

İçerik Bulutu ile uzun süredir çalışıyoruz. Kendilerinden geniş yelpazedeki hedef kitlemize yönelik uzmanlık seviyesinde içi dolu ve oldukça faydalı içerikler aldık.

Alanında uzman içerik üreticileri sayesinde sigorta gibi hassas ve doğru bilgi verilmesi gereken bir kategoride özgün içeriklere sahip olduk. Online ekranlar üzerinden kolayca oluşturduğumuz talepler sayesinde zamandan kazanıp projelerimizin gelişimine çok daha rahat bir şekilde odaklandık. Taleplerimizi en doğru şekilde anlayıp nokta atışı çıktı alabildiğimiz için çok teşekkürler İçerik Bulutu!

Finans / Sigorta hakkında daha fazla öğren

Turizm / Seyahat

Türkiye’nin Dijital Hava Yolu olarak, misafirlerimizin seyahatlerini planlarken ihtiyaç duydukları bilgileri flypgs.com altında sunabilmek bizim için çok önemli.

Bu sebeple başta destinasyon içerikleri olmak üzere, bilgilendirici ve ilham verici pek çok içerik projesinde Türkçe ve farklı dillerdeki sayfalarımız için İçerik Bulutu’ndan destek almaya başladık. Ancak her ne kadar SEO için hızlı aksiyon almamız gerekse de misafirlerimize yalın, net ve güvenilir bilgiler sunmak ilk önceliğimiz. Bunu da içerik Bulutu’nun uzman yazar kategorisiyle çalışarak başarılı bir şekilde sağladık. Misafirlerimize kaliteli içerikler sunmanın yanı sıra; süreçleri daha sağlıklı yönetmeye imkân tanıyan paneli, revizyonlara kısa sürede dönüş sağlamaları ve hemen her konuda hızlı ve samimi bir iletişimle destek vermelerinin İçerik Bulutu’nun en büyük artıları olduğunu düşünüyorum.

Turizm / Seyahat hakkında daha fazla öğren
 • Ülviye Sevcan Suna

 • Dijital Kanal Yönetimi Pazarlama Kıdemli Uzmanı

İçerik, dünyada ve Türkiye'de önemi olan bir kanal. İçerik Bulutu'nun kullanıcı dostu arayüzünü hızlı bir şekilde kullanabiliyoruz.

İçerikler yalın bir dille, kullanıcıya fayda sağlayacak şekilde üretiliyor. Aldığımız içerikler sayesinde kullanıcılardan da güzel geri dönüşler aldık. Bir problem yaşandığında interaktif olarak çözüm üreten, müşterisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan İçerik Bulutu’nun kaliteli içerikler üretmesinin de en büyük artılarından olduğunu söyleyebilirim.

Turizm / Seyahat hakkında daha fazla öğren

İçerik Bulutu, içerik ihtiyaçlarımız için ilk aklımıza gelen platformdu ve çalıştığımız süre boyunca da ihtiyaçlarımız her zaman; hızlı, kaliteli ve hesaplı bir şekilde karşılandı.

Özellikle dijital KOBİ'ler için çok önemli bu üç özelliği aynı anda sunabilen ender platformlardan biri olduğu için İçerik Bulutu, içerik ihtiyacımız oluştuğunda yönümüzü çevirdiğimiz ilk adres olarak kalmaya devam edecek.

Ayrıca özgün içerik üretiminin zor ve zahmetli olduğu turizm kategorisinde kaliteli ve yaratıcı içerikler sundukları, gerçekten alanında uzman içerik üreticileri ile çalıştıkları için ihtiyaçlarımız için en doğru adres oldu. Online ve kaliteli hizmet sunduğunuz için çok teşekkürler!

Turizm / Seyahat hakkında daha fazla öğren
 • Ruşen Mat

 • Kurucu ve Yönetici

“Jolly Tur Blog, 2014 Kasım ayından bu yana hem Jolly editörleri hem de Jolly Blogger Kulübü üyeleriyle gezi ve seyahat deneyimlerini düzenli olarak paylaşıyor. Bu seyahat deneyimlerine bir tık kültür-sanat bir tık da yaratıcılık ve estetik katmak istediğimiz noktada karşımıza İçerik Bulutu çıktı. Son dönemde İçerik Bulutu’ndan her ay düzenli olarak aldığımız yaratıcı içeriklerle Jolly Tur Blog’u hem daha zengin hale getirdik hem de organik trafiğini önemli ölçüde artırdık. İçerik Bulutu’nun en güzel özelliği bana göre içerik üreticileri ile yayıncıları karşı karşıya getirmemesi, ama bir yandan da tam istenen şekilde ve kalitede içerik üretimini sağlamasıdır. İçerik Bulutu, hızlı iş anlayışı ve çözümleriyle çalışmaktan en keyif aldığımız partnerlerimizden biri.”

 • Duygu Esirger

  İçerik Editörü

“İçerik üretiminin yanı sıra spor ve etkinlik alanında uzman ve kaliteli içerik üreticisi bulmak çok zor. İçerik Bulutu bu alanda uzman onlarca yazarıyla etkinlik sayfalarımız için faydalı ve kaliteli içerikler üretiyor. Bizim gibi sürekli seyahat halinde olan yayıncılar için online yönetim süreci büyük rahatlık sunuyor. Kısacası İçerik Bulutu, en optimum çözümler ile işimizi kolaylaştırıyor.”

 • Uğur Bozdoğan

  Kurucu ve Yönetici

Sağlık / Medikal

Hem toplumu doğru bilgilendirme görevi hem de regülasyonlar düşünüldüğünde sağlık iletişiminin temelini, güvenilir ve anlaşılır içerik oluşturuyor diyebilirim.

Dijital kanallarımızdan sunduğumuz içeriklerimizin uzmanlar tarafından belirttiğim standartlarda hazırlanmış olmasına ek olarak, ilgi çekici ve bilgilendirici olması da marka vaadimiz gereği her zaman önceliğimiz oldu. Bu amaçla tanıştığımız İçerik Bulutu'ndan yaklaşık 4 yıldır destek alıyoruz. Bu hizmet desteği ile web sitesi trafiğinde sağlık sektörünün lideri konuma gelmek ölçümleyebildiğimiz en büyük başarı oldu. Kolay ara yüzü ve hızlı işleyişi süreçlerimize çok katkı sağladı. Ölçümleyemediğimiz başarı ise İçerik Bulutu ekibi ile geliştirdiğimiz güvenilir ve hedef odaklı iletişimimiz oldu.

Sağlık / Medikal hakkında daha fazla öğren
 • Ömer Cem Pulatkan

 • Head of Digital / MLPCARE

Florence Nightingale Hastaneler Grubu olarak toplumda sağlıklı yaşam bilincini ve farkındalığını artırmak misyonuyla florence.com.tr web sitemizde hastalıklar, belirtiler, tedavi yöntemleri, sağlıklı yaşam önerileri vb. tüm sağlık konularında İçerik Bulutu uzman yazar kadrosu ile birlikte içerikler üretiyoruz. Doğru uzman yazar kadrosunun oluşturulması, akademik düzeyde içerik üretimi, SEO ve gündelik dilin dinamiklerine uygunluk ile birlikte 1,5 yıl içerisinde site trafiğimizde %234 büyüme yakaladık. Teşekkürler İçerik Bulutu.

Sağlık / Medikal hakkında daha fazla öğren
 • Sencer Kısa

 • Dijital Pazarlama Direktör Yardımcısı

İçerik Bulutu'nun alanında uzman içerik üreticisi kadrosu ile birlikte markamızın ve içeriklerimizi tüketen kullanıcıların beklentilerine karşılık veren, SEO dinamiklerine uygun sağlık sektörüne özel içerikler üretiyoruz.

İçerik üretim sürecini adım adım İçerik Bulutu’nun bizlere sağladığı online platform üzerinden takip ediyor, markamıza içerik üreten GURU yazar kadromuz ile iletişime geçebiliyoruz.
Kaliteli ve hızlı içerik üretim sürecini deneyimlediğimiz için İçerik Bulutu hizmetinden çok memnunuz!

Sağlık / Medikal hakkında daha fazla öğren
 • Kurtuluş Okutan

 • Marka ve İletişim Direktörü / Medicana Sağlık Grubu

"İçerik Bulutu ile yeni web sitemizi oluşturmaya başlarken tanıştık. Sağlık sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı doğru bilgiyi en açık ve faydalı şekilde iletmek bizim için çok önemliydi. Hem GURU içerik üreticisi arasında yer alan doktor ve diş hekimlerinden hem de ana dili İngilizce ve Arapça olan yazarlardan destek alarak içeriklerimizi en profesyonel şekilde hazırladık. Kullanışlı arayüzleri sayesinde tüm bu süreçleri online olarak yayıncı ekranımız üzerinden, hızlıca tamamladık. Sitemizin içerikleri çok kısa zamanda, tam olmasını istediğimiz şekilde tamamlandı. İyi ki tanışmışız, tüm ekibe çok teşekkür ederiz!"

 • Asude Şahin

  Kurumsal Marka ve İletişim Müdürü

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!