MARKA

Türkiye'nin En Büyük Markaları İçerik Bulutu'na Güveniyor

İçerik ihtiyaçlarınız için kaliteli ve etkili çözümler mi arıyorsunuz? Hemen yayıncı hesabınızı oluşturup İçerik Bulutu markaları arasında yerinizi alın, sürdürülebilir çözümlerle içerik üretimi süreçlerini kolaylaştırın.

İçerik Bulutu'nu Öncü Markalardan Dinleyin

Farklı sektörlerden önde gelen yerel ve küresel markalar, İçerik Bulutu ile çalışıyor. İçerik pazarlaması projeleri için İçerik Bulutu’na güvenen markalardan başarı hikayelerini dinleyin.

"Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz. İçerik Bulutu'nun sporlarımızı bizim gözümüzden anlatabilen uzman kadrosu sayesinde

  • Öykü Tekeoğlu

  • SEO Yöneticisi

içeriklerimizi kolay ve samimi bir dille yazdırabiliyoruz. Kullanıcı dostu yapısı ve hızıyla içerik üretimi, redaksiyon ve yayın sürecimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorlar. Sporseverin dilinden anlayışı ve enerjisiyle bize yardımcı olan İçerik Bulutu'yla çalışmaktan çok mutluyuz!"

İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz.

  • Mertcan İşler

  • SEO Manager

Ayrıca kullanmakta olduğumuz panel aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler yazdırmıştık?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

İçerik Bulutu'nun alanında uzman içerik üreticisi kadrosu ile birlikte markamızın ve içeriklerimizi tüketen kullanıcıların beklentilerine karşılık veren, SEO dinamiklerine uygun sağlık sektörüne özel içerikler üretiyoruz.

  • Sencer Kısa

  • Dijital Pazarlama Yöneticisi

İçerik üretim sürecini adım adım İçerik Bulutu’nun bizlere sağladığı online platform üzerinden takip ediyor, markamıza içerik üreten GURU içerik üreticisi kadromuz ile iletişime geçebiliyoruz. Kaliteli ve hızlı içerik üretim sürecini deneyimlediğimiz için İçerik Bulutu hizmetinden çok memnunuz!

Tüm Referanslar

Markanıza Özel Çözümler

İçerik Bulutu’nun farklı ihtiyaçlara özel hizmet ve çözümlerini keşfedin!

İçerik Üretimi

Alanında uzman içerik üreticilerinin ürettiği içeriklerle hedef kitlenize kolayca ulaşın. Farklı kategorilerde ve türlerde dijital içerikleri online arayüzlerden kolayca talep edin!

Daha Fazla Bilgi

Topiko

Topiko ile blogunuzun temasına uygun, yaratıcı içerik fikirlerine sahip olun! Özgün ve ilgi çekici içeriklerinizle dijital platformlarda bir adım öne çıkın!

Daha Fazla Bilgi

Çeviri ve Yerelleştirme

Profesyonel tercümanlar ve native içerik üreticilerinin yer aldığı çeviri ve yerelleştirme projelerinizle markanızın kimliğini globalleştirin.

Daha Fazla Bilgi

Sosyal Köprü

Sosyal Köprü ile tüm sosyal medya hesaplarınızın içeriklerini dilediğiniz gibi planlayın, manuel ya da otomatik olarak yayınlayın.

Daha Fazla Bilgi

Özel Müşteri Desteği

Aradığınızı bulamadınız mı ya da daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? İhtiyaçlarınıza uygun çözümler ve içerik üretim süreçleri konusunda daha fazla detay öğrenmek ve destek almak için İçerik Bulutu’na ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun yolla iletişime geçin, İçerik Bulutu ekibinden profesyonel müşteri desteği alın.

Self Servis Yayıncı Ekranları

Online yayıncı ekranı ile mail trafiğine girmeden self servis ve hızlı hizmetin tadını çıkarın! Tüm içerik ihtiyaçlarınız için yayıncı ekranınızdaki adımları takip ederek talebinizi oluşturun. Ödemenizin ardından içerikleriniz üretilsin. Üretilen içerikleri, yine yayıncı ekranınızdan kontrol edin, onaylayın ve dilediğiniz formatta indirin!

Yayıncı Hesabı Oluştur

Türkiye'nin En Büyük
Freelancer Topluluğuyla Tanışın

Farklı uzmanlık alanlarında deneyime sahip binlerce freelance dijital içerik üreticisi sizi bekliyor!

Uzman

Farklı alanlarda deneyim sahibi, Türkçeye hakim içerik üreticileri İçerik Bulutu markaları için nitelikli içerikler üretiyor.

Guru

İçerik Bulutu’nun mesleki uzmanlığa sahip ve içerik üretme konusunda deneyimli GURU içerik üreticileri, üst düzey içeriklerle fark yaratıyor.

Guru+

Sosyal medyada takipçi sayısı ve etkileşimi yüksek, alanında uzman içerik üreticileri size özel içeriklerle markanıza itibar kazandırıyor.

Favori İçerik Üreticisi Takımı

İçeriklerinizi sizin seçtiğiniz içerik üreticileri üretsin ister misiniz? Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisi ile marka dilinizi en iyi kavrayan içerik üreticilerini takımlaştırabilirsiniz.

İçerik Bulutu Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisi sayesinde içerik taleplerinizde sadece size özel içerik üreticilerinin yer almasını sağlayabilir, böylece marka dilinize uygun içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sadece tek bir tuşla içeriklerini beğendiğiniz dijital içerik üreticilerini seçin, markanıza özel içerik ekibinizi oluşturun.

Daha Fazla Bilgi

İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi

İçerik Bulutu İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi ile farklı konu ve kategorilerdeki içeriklerinizi her zaman alanında uzman içerik üreticileri üretir.

İçerik Bulutu İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi, içeriklerinizi otomatik olarak konusunda uzman ve deneyimli uzman içerik üreticilerine atar. Sektörünüzü ve markanızı en iyi tanıyan içerik üreticileri sayesinde hedef kitlenize faydalı ve kaliteli içerikler sunabilirsiniz.

Yazar Eşleştirme Teknolojisi sayesinde içerikleriniz doğru içerik üreticileriyle, içerik üretim süreçleriniz profesyonellik ve kalite ile buluşur.

Yayıncı Hesabı Oluştur

Teknolojiler

İçerik Bulutu'nun içerik pazarlaması kampanyalarınızı güçlendiren, içerik üretimi süreçlerinizi kolaylaştıran teknolojilerini yakından tanıyın.

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Yayıncı hesabı oluşturmadan içerik talep edebilir miyim?
İçerik Bulutu’nun en temel özelliklerinden biri, tüm süreçlerin online olarak gerçekleşmesi. Bunun için de yayıncı hesabı oluşturmanız ve talepleriniz ile ilgili tüm aşamaları bu ekran üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Sektörüm, hedef kitlem ve tüm ayrıntıları biliyorum, ancak konu başlığı bulmakta zorlanıyorum. Ne yapabilirim?
İşte tam da bu noktada, sadece konu başlığı yaratma aşamasında kullanabileceğiniz bir ürün geliştirdik: Topiko. Topiko talebi oluşturup kısa bir brief ile konu başlığı talep edebilirsiniz.
Blogum için gerekli olan içeriklere ek olarak görsel ihtiyacımız da bulunuyor. Görsel de sağlıyor musunuz?
Evet. Talep oluşturma aşamasında görsel seçeneklerinden birini tercih ederek içeriklerinize görsel önerisi eklenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz İçerik Bulutu Görsel Deposu’ndan dilerseniz de istediğiniz bir kaynaktan görsel önerisi eklenmesini talep edebilirsiniz.
İçerik fiyatları konusunda bilgi verebilir misiniz? Özel teklif alabilir miyim?
Yayıncı ekranınız üzerinden “İçerik Talebi Oluştur” butonuna tıklayarak ürünlere ve tercihlerinize özel fiyatlandırmalara ulaşabilirsiniz. Yüksek ölçekli ve uzun süreli içerik projeleriniz içinse bize ulaşarak teklif isteyebilirsiniz.
İçeriklerimi kimler üretecek?
İçeriklerinizi Türkiye’nin en geniş freelance topluluğunda yer alan uzman ve GURU içerik üreticileri üretecek. Topluluk sayfamızı ziyaret ederek onları yakından tanıyabilirsiniz!
En fazla kaç içerik talep edebilirim?
Talep edeceğiniz içerik sayısı için bir sınır yok! Dilediğiniz kadar içerik talep edebilirsiniz. :)
Talep oluşturmadan önce projemizi anlatmak için toplantı yapmak zorunda mıyız?
Hayır! Aksine toplantı yapmamıza hiç gerek yok. Tüm süreçler online işliyor. İçeriklerinizi ve içerik projenizin amacını özetleyen bir brief metniniz varsa doğrudan talebinizi oluşturabilir, tam da sizin istediğiniz şekilde üretilmiş içeriklere sahip olabilirsiniz.
İçerik üreticileri ile iletişime geçebilir miyim?
Hayır ama zaten buna gerek de kalmayacak. İçerik üreticileri ile ilgili genel talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçeriklerle ilgili revizyonlarınızı yayıncı ekranı üzerinden doğrudan yazarlara iletebilirsiniz.
Satın aldığım içerikleri dilediğim şekilde kullanabilir miyim?
Elbette! Yayıncı onayı verdiğiniz içeriklerin telif hakları size devrediliyor. Dijital mecraların tümünde, aynı şekilde ya da değiştirerek yayınlayabilirsiniz.
Acil işlerimiz için özel teslim tarihi belirleyebilir miyiz?
İçerik talebinizi oluştururken içerik türü ve adedine göre sistemimiz otomatik olarak bir süre belirliyor. Bu süre içerisinde (Daha önce teslim edilmesi çok sık rastlanan bir durum.) içerikleriniz teslim edilip onayınıza sunuluyor. Ancak özel durumlar olduğu takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İhtiyacımız olan içerikler talep oluşturma ekranındaki türler arasında yoksa ne yapabiliriz?
Yardım Merkezi’miz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marka ekibinde yer alan temsilcilerimizden biri en kısa sürede sizinle iletişime geçip destek olacaktır.
Daha önce ürettiğiniz örnek içeriklere nereden ulaşabiliriz?
Sitemizde örnek içerik talep etmek için özel bir alanımız var. Buradan örnek içerik talep edebilirsiniz.
İçerik taleplerimizi oluşturmadan önce bir sözleşme yapacak mıyız?
Böyle bir zorunluluğumuz yok ancak yüksek ölçekli ve süreli çalışmalarda sözleşme yaparak ilerlemek her iki taraf için de daha sağlıklı oluyor.
Sektörel içeriklerimiz için özel profilli içerik üreticileri ile çalışabilir miyiz?
Elbette! GURU içerik üreticilerimiz bunun için var! Doktor, mimar, dişçi, gamer ve daha pek çok sektör için özel profillere sahip dijital içerik üreticileri ile çalışma fırsatına sahipsiniz.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

5 Adımda Markanızın İçerik İhtiyacını Analiz Edin

“Markanızın içeriğe ihtiyacı olduğunu bilmek, yeni ve tamamen boş bir eve girip mobilyaya gereksinim duyduğunuzu bilmek gibidir...

BLOG

Zirvedeki 10 Markaya Ait İçerik Pazarlaması Örnekleri

Günümüzde bir markanın zirvede kalabilmesi için içerik pazarlaması stratejilerinde oldukça başarılı olması gerekiyor...

BLOG

Taze ve özgün içerik markanın gücüdür!

Taze ve özgün olan her şey daha değerlidir. Taze balık, taze sebze, taze meyve… Bu sayıyı istediğimiz kadar artırabiliriz...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!