YENİ Sağlık Turizmi Pazarlama Stratejileri
SAĞLIK / MEDİKAL

İçeriklerinizi Sadece Sağlık Profesyonelleri Üretmeli

Sağlık-medikal alanındaki içeriklerinizi uzmanlara bırakın, hedef kitlenize güvenilir içeriklerle ulaşın.

Sağlık-Medikal Sektörünün Öncüleri
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Sağlık grupları, hastaneler, tıp merkezleri, klinikler, ilaç firmaları… Sıkı regülasyonlara tabi sağlık-medikal alanının öncü markaları, hedef kitlelerine İçerik Bulutu’nun profesyonel içerik çözümleriyle ulaşıyor.

Hem toplumu doğru bilgilendirme görevi hem de regülasyonlar düşünüldüğünde sağlık iletişiminin temelini, güvenilir ve anlaşılır içerik oluşturuyor diyebilirim. Dijital kanallarımızdan sunduğumuz içeriklerimizin uzmanlar tarafından belirttiğim standartlarda hazırlanmış olmasına ek olarak, ilgi çekici ve bilgilendirici olması da marka vaadimiz gereği her zaman önceliğimiz oldu. Bu amaçla tanıştığımız İçerik Bulutu'ndan yaklaşık 4 yıldır destek alıyoruz. Bu hizmet desteği ile web sitesi trafiğinde sağlık sektörünün lideri konuma gelmek ölçümleyebildiğimiz en büyük başarı oldu. Kolay ara yüzü ve hızlı işleyişi süreçlerimize çok katkı sağladı. Ölçümleyemediğimiz başarı ise İçerik Bulutu ekibi ile geliştirdiğimiz güvenilir ve hedef odaklı iletişimimiz oldu.

  • Ömer Cem Pulatkan

  • Head of Digital / MLPCARE

İçerik Bulutu'nun alanında uzman içerik üreticisi kadrosu ile birlikte markamızın ve içeriklerimizi tüketen kullanıcıların beklentilerine karşılık veren, SEO dinamiklerine uygun sağlık sektörüne özel içerikler üretiyoruz. İçerik üretim sürecini adım adım İçerik Bulutu’nun bizlere sağladığı online platform üzerinden takip ediyor, markamıza içerik üreten GURU yazar kadromuz ile iletişime geçebiliyoruz. Kaliteli ve hızlı içerik üretim sürecini deneyimlediğimiz için İçerik Bulutu hizmetinden çok memnunuz!

  • Kurtuluş Okutan

  • Marka ve İletişim Direktörü

İçerik Bulutu ile yeni web sitemizi oluşturmaya başlarken tanıştık. Sağlık sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı doğru bilgiyi en açık ve faydalı şekilde iletmek bizim için çok önemliydi. Hem GURU içerik üreticileri arasında yer alan doktor ve diş hekimlerinden hem de ana dili İngilizce ve Arapça olan yazarlardan destek alarak içeriklerimizi en profesyonel şekilde hazırladık. Kullanışlı arayüzleri sayesinde tüm bu süreçleri online olarak yayıncı ekranımız üzerinden, hızlıca tamamladık. Sitemizin içerikleri çok kısa zamanda, tam olmasını istediğimiz şekilde tamamlandı. İyi ki tanışmışız, tüm ekibe çok teşekkür ederiz!

  • Asude Şahin

  • Kurumsal Marka ve İletişim Müdürü

Sağlık Turizmi için İçerik Çözümleri

Dünyanın en büyük endüstrilerinden biri olan sağlık turizminde potansiyel hedef kitlenize içerikle ulaşın, küresel rekabette bir adım öne çıkın.

İçerik Üretimi

Farklı dillerde medikal içerik ihtiyaçlarınız için İçerik Bulutu’nu geniş native içerik üreticisi topluluğundan destek alın.

Daha Fazla Bilgi

Çeviri

Medikal çevirilerinizi İçerik Bulutu’nun profesyonel ve sektörel deneyime sahip tercümanlarına teslim edin.

Daha Fazla Bilgi

Yerelleştirme

Başarılı yerelleştirme projelerinizden İçerik Bulutu’nun deneyiminden faydalanın, yurt dışındaki hedef kitlenize hizmetlerinizi aktarın.

Daha Fazla Bilgi

Sağlık-Medikal Alanında
GURU İçerik Üreticileriyle Tanışın

Profesyonellerin ürettiği güvenilir ve size özel içeriklerle ziyeretçilerinize fayda sağlayabilirsiniz. GURU içeriklere ulaşmak için hemen talebinizi oluşturun, kaliteli ve üst düzey içeriklerle blogunuzu ve web sitenizi otorite haline getirin.

Kim Bu Guru İçerik Üreticileri

Tıp Hekimleri

İçerik Bulutu’nda sağlık-medikal içeriklerinizi farklı branşlarda uzman, deneyimli tıp hekimleri üretiyor.

Örnekler Görün

Diyetisyenler

Beslenme, sağlıklı yaşam kategorilerindeki içeriklerinizi uzman diyetisyenlere emanet edebilirsiniz.

Örnekler Görün

Diş Hekimleri

Ağız ve diş sağlığı içerikleri konusunda İçerik Bulutu’nun uzman diş hekimi içerik üreticilerine güvenebilirsiniz.

Örnekler Görün

Eczacılar

İlaç sektörünün sıkı regülasyonlarına hakim, profesyonel eczacıların nitelikli içerikleriyle hedef kitlenize güven verebilirsiniz.

Örnekler Görün

Örnek İçerikler

İçerik Bulutu tarafından üretilen örnek içerikleri incelemek için iletişim bilgilerinizi paylaşın.Sağlık-Medikal Alanında Kaliteli İçeriğin Tanımı Değişti: E.A.T ve Y.M.Y.L Kapsamında İçeriklerle Google’da Görünür Olun

Google, artık profesyonellik gerektiren içeriklerde verilen bilginin ne kadar doğruluğu kanıtlanmış, faydalı, detaylı ve özgün olduğuna bakıyor. Sağlık-medikal alanında profesyonel içerik sunmak hedef kitlenizin faydası açısından da önem taşıyor. Siz de üst düzey uzmanlık gerektiren içeriklere sahip olmak istiyorsanız 3000+ GURU içerik üreticisine sahip İçerik Bulutu’na ulaşabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

Neden İçerik Bulutu?

Sağlık-medikal alanının öncü kuruluşları, güvenilir ve sürdürülebilir içerik üretimi konusunda İçerik Bulutu’na güveniyor.

Tüm Referanslarımız

Sağlık problemi yaşayanlar ilk sorularını "Google’a soruyor"

Serbay Arda Ayzit

Genel müdür - Optdcom

Google, E.A.T & Y.M.Y.L olarak tanımladığı ve sağlık sektöründeki firmaları etkileyen algoritma değişiklikleri ile ‘içerik’ anahtar kelimelerin ya da kelimelerin yan yana gelmesinden ortaya çıkan bir metin değil profesyonel ellerce, akredite kişilerce üretilmesi gerektiği gerçeğini ortaya koydu.

Kısaca sağlık sektörüne özgü bir şey yapıyorsanız bu içeriği üretecek uzmanı iyi seçmeniz içerik stratejinizin başarısını doğrudan etkiliyor.

Mert Erkal

Kurucu - Stradiji

2018 Ağustos ayında gerçekleşen Google İçerik Kalitesi güncellemesi ile Sağlık ve medikal sektöründe yer alan siteler Google tarafından "Your Money Your Life" (Paran mı, yoksa hayatın mı?) kategorisine dahil edildiler.

Konusunda uzman hekim ya da sağlık çalışanlarının yer aldığı, yüksek kaliteli ve referans olabilecek içeriklere sahip siteler bu güncelleme sonrası çok ciddi çıkış yakaladılar. Buna karşılık, düşük kaliteli içeriklere sahip, arkasında uzman profesyonellerin olmadığı sağlık ve medikal siteleri ciddi sıralama ve organik trafik kaybı yaşadılar.

Uzmanlık kavramı önemsenmeden hazırlanan içerikler, gerekli E.A.T. seviyesini yakalamak konusunda başarılı değiller. Önümüzdeki süreçte sağlık kurumları uzman içerik üreticisi arayışında olmalılar ve onlarla çalışmak durumundalar. Google’ın kaliteli içeriğe verdiği önemin artmasına paralel şekilde, markaların kaliteli içerik ve uzman arayışına hız vermeleri gerektiğini düşünüyorum.

Sağlık kurumları uzman içerik üreticileri ile çalışmalılar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Sağlık- medikal içeriklerinde neden GURU içerik üreticilerini tercih etmeliyim?
Hem ziyaretçilerinizi yanlış yönlendirmemek hem de arama motorlarının istediği kalite ve güvenirliğe ulaşmak için içeriklerinizi insan sağlığının önemini bilen, sağlık medikal sektörünün düzenlendiği yasalara hakim ve mesleğinde kendini kanıtlamış kişilerin üretmesi gerekiyor. Özellikle sağlık gibi hassas konularda bir uzmanın, İçerik Bulutu’ndaki ismiyle Guru içerik üreticisinin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanabilir, hatalı bilgilerin neden olacağı olumsuzlukları önceden önleyebilirsiniz.
Google, sağlık ve medikal alanlarına yönelik E.A.T ve Y.M.Y.L güncellemesi yaptı. İçerik Bulutu bu alanda bana nasıl bir yönlendirme yapabilir?
Bu güncelleme sonrası sağlık ve ekonomi alanında uzman içerik üreticileri ile çalışmanızın kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz. İçerik Bulutu sağlık - medikal kategorisinde tıp hekimleri ile çalışıyor ve içeriklerinizin uzman, bizim deyimimizle de GURU içerik üreticileri tarafından hazırlanmasını sağlıyor. GURU yazar seçeneğimiz sayesinde içeriklerinizi hekimlerin üretmesini sağlayabilirsiniz.
Sağlık-Medikal alanında içerik üreten GURU içerik üreticilerinizin meslekleri nelerdir?
Tıp hekimleri, diş hekimleri, diyetisyenler, eczacılar, estetisyenler, hemşireler, farmakolojlar, embriyologlar.
Yabancı dilde sağlık-medikal içerikler üretiyor musunuz?
Evet. İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça gibi pek çok dilde içerikler üretiyoruz.
Sağlık turizminden faydalanarak yabancı turistlere de hizmet vermek istiyoruz. Türkçe içeriklerimizi bu milletlerin kültürlerine ve dillerine uygun olarak çevirebilir misiniz?
Tabii, Türkçe içeriklerinizi farklı dillere çevirebilir, talebiniz doğrultusunda yerelleştirme hizmetimiz ile ilgili dilin kültürüne adapte edebiliriz.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Bulunduğunuz Online Pazara Göre Sıralama Faktörleri

Google sıralama faktörleri, her geçen gün bir arama sorgusunun arkasındaki kullanıcının amacına bağlı olarak daha da ayırt edici...

BLOG

İş Veriminizi Artıracak 54 İçerik Pazarlaması Aracı

Marka ya da işletmenize büyük fayda sağlayan içerik(le) pazarlama planı yapmanın oldukça zor bir süreç olduğunu...

BLOG

Kim Bu GURU İçerik Üreticileri? – 3

Serinin yeni röportajında birçok sağlık grubu için içerik üreten nörolog içerik üreticimiz ncvs var. Keyifli okumalar! Röportaja başlamadan önce bize kendinizden bahsedebilir...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!