İÇERİK ÜRETİCİSİ EŞLEŞTİRME TEKNOLOJİSİ /TEKNOLOJİLER

İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi

İçerik Bulutu’nun içerik üreticisi eşleştirme teknolojisiyle profesyonel içerik ihtiyaçlarınız için alanında uzman içerik üreticilerinden destek alın.

İçerik üreticisi eşleştirme teknolojisi, farklı konu ve kategorilerdeki içerik ihtiyaçlarınızı uzman içerik üreticileriyle buluşturur.

Talep ettiğiniz içerikler, deneyimli ve profesyonel içerik üreticilerine atanır. Bu sayede binlerce uzman, yetkin oldukları alanlarda keyifle içerik üretir. Markanız özgün ve nitelikli içerikler kazanır.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR
 • İçerik Talebi Oluşturun

 • Talebiniz Doğru İçerik
  Üreticilerine Atansın

 • İçeriklerinizi Uzman
  İçerik Üreticileri Üretsin

Detaylı Seçme Süreçleri

İçerik Bulutu Topluluk Yönetimi ekibi tecrübeye dayalı değerlendirme kriterleri ile binlerce başvuruyu değerlendirir, sadece deneyimli ve profesyonel içerik üreticileri topluluğa dahil olabilir.

Performans Değerlendirme Rasyoları

Veriye dayalı akıllı performans değerlendirme rasyoları ve editör puanlamaları ile sistemdeki tüm içerik üreticilerinin performansları, sürekli olarak yakından takip edilir.

Sadece En İyileri Seçiyoruz

 • 1
 • Özgeçmiş Taraması

  İçerik Bulutu’na iletilen tüm özgeçmişler özenle incelenir. Topluluğa kabul edilen içerik üreticilerinin büyük çoğunluğu sektörel deneyime sahip profesyonellerdir.

 • 2
 • Başvuru

  Başvurular değerlendirilirken adayların içerik üretme deneyimlerinin yanı sıra kendilerini ve İçerik Bulutu’nu ifade etme biçimleri ve anlatım konusundaki yetkinlikleri de değerlendirilir.

 • 3
 • Örnek İş

  İçerik Bulutu topluluğuna dahil edilen içerik üreticilerinin sistemde ürettiği ilk içerikler yakın takip altına alınarak detaylı editör değerlendirmelerinden geçer.

 • 4
 • Sistem Performansı

  İçerik Bulutu’nun freelance topluluğuna katılan içerik üreticilerinin performansları; kategorilendirme, puanlandırma ve bir dizi kalite süreci ile yakından takip edilir.

Doğru Eşleştirme Detaylarda Saklı

İçeriklerinizin profesyonellerle buluşmasını sağlayan içerik üreticisi eşleştirme teknolojisi, çeşitli kriterleri baz alarak otomatik eşleştirmeler yapılmasını sağlar. İçerik üreticilerinin ilgi ve uzmanlık alanları, iş tecrübeleri, platformdaki genel başarı oranları, içerik türlerine göre başarı grafiklerinin yanı sıra yaş ve cinsiyet gibi kriterler filtrelenir ve her bir içerik doğru içerik üreticileriyle eşleştirilir.

İçerik Türlerine Göre Başarı Grafikleri

İçerik üreticilerinin platformdaki başarı grafikleri; yapısal, pazarlama ve sosyal içerik kategorilerindeki içerik üretim yoğunluğuna göre takip edilir.

Ölçülebilir verilerle oluşturulan başarı grafikleri, içeriklerinizin ilgili içerik türü konusunda yetkin ve başarılı profillere atanmasını sağlar.

İçerik üreticisi eşleştirme süreci, İçerik Bulutu akıllı yazılımının verileri ve Topluluk Yönetimi ekibinin değerlendirmeleriyle yürütülür.

Doğru Eşleşme Sonrası Takımlaştırma Teknolojileri

İçerik Bulutu’nun farklı kriterleri baz alan takımlaşma teknolojileri sayesinde içerikleriniz en doğru içerik üreticileriyle buluşur.

Kategori Odaklı Takımlar

Farklı sektörel kategorilerde deneyime sahip içerik üreticileri, ilgili kategorilerde takımlaştırılır. İlgili kategorilerde açılan talepler bu takımlarda yer alan içerik üreticileriyle eşleşir.

Marka Odaklı Takımlar

İçerik Bulutu ile çalışan markalar, beğendikleri içerik üreticilerini takımlaştırabilir. Böylece belli markaların içerikleri, sadece kendi takımlarındaki içerik üreticileri tarafından üretilir.

Dil Odaklı Takımlar

İçerik Bulutu içerik üreticileri, içerik üretme yetkinliğine sahip olduğu dillere göre takımlaştırılır. Bu sayede yabancı dilde açılan talepler sadece o dile hakim içerik üreticileriyle eşleşir.

Mesleki Takımlar

Sağlık-medikal, beslenme-diyet, finans, hukuk gibi mesleki yetkinlik gerektiren talepler için sadece bu uzmanlık alanındaki içerik üreticilerinin yer aldığı takımlar oluşturulur.

Favori İçerik Üreticisi Takımı

İçerik Bulutu’nun favori içerik üreticisi takımı teknolojisi ile kendi markanıza özel freelance içerik ekibinizi oluşturabilirsiniz.

İçerik Bulutu tarafından üretilen taleplerinizde, içeriklerini beğendiğiniz içerik üreticilerini tek bir tuşla favori içerik üreticisi takımınıza ekleyebilirsiniz. Sonraki taleplerinizde içeriklerinizi favori yazar takımınızdaki isimlerin üretmesini sağlayabilirsiniz. İçeriklerinden memnun kalmadığınız içerik üreticilerini ise yasaklılar arasında ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!