WORDPRESS ENTEGRASYONU /TEKNOLOJİLER

İçerik Bulutu Wordpress Eklentisi

İçerik Bulutu WordPress Eklentisi ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin!

İçerik üretiminin yanı sıra içeriklerin düzenlenmesi ve yayına hazır hale getirilmesi de zaman alan ve iş yükünüzü arttıran bir durumdur. İçerik Bulutu Wordpress Entegrasyonu, satın aldığınız içerikleri ihtiyaçlarınıza göre manuel ya da otomatik olarak Wordpress tabanlı web sitenize aktarır.

İçerik Bulutu sistemi üzerinden web sitenize aktarılan içerikleri, dilerseniz taslak olarak kaydedip zamanlayabilir, dilerseniz de otomatik olarak yayınlayabilirsiniz.

EKLENTİYİ İNDİR

Nasıl Çalışır?

İçerik Bulutu Wordpress Eklentisi ile İçerik Bulutu’ndan satın aldığınız içerikleri, ihtiyaçlarınıza göre manuel ya da otomatik olarak WordPress tabanlı web sitenize aktarabilirsiniz.

İçerik Bulutu sistemi üzerinden web sitenize aktarılan içerikleri taslak olarak kaydedip zamanlayabilir ya da otomatik olarak yayınlayabilirsiniz.

İçerikler Otomatik Olarak Ekleniyor mu?

Eğer sitenizin CRON özelliği açıksa (varsayılan açıktır), içerikleriniz periyodik olarak kontrol edilir ve yeni içerik yayımlandığında otomatik olarak sitenize eklenir.

WordPress tabanlı web sitenizin CRON özelliği kapalıysa eklenti ayar sayfasındaki "Şimdi Aktar" butonuna tıklayarak içerikleri sitenize aktarabilirsiniz.

EKLENTİYİ İNDİR

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!