Siz İşinizi Büyütmeye Odaklanın!

Teknik ve Uzmanlık Gerektiren İçeriklerinizi Biz Üretelim!

Arama motoru güncellemeleri ve yapay zeka ile birlikte dönüşüm yaratan içerikler evrim geçirdi. Standart metinler artık markaların ihtiyaçlarını karşılamıyor, dönüşüm yaratmıyor ve müşterileri etkilemiyor.

45 farklı kategorideki teknik içerik üreticilerimiz (GURU™), markanızın talepleri doğrultusunda uzmanlık ve teknik bilgi gerektiren içeriklerinizi üretiyor.

Bizimle çalışarak, işinizi büyütmenin keyfini çıkarın.

Hangi Problemler Sizi Tanımlıyor?
Aşağıdaki gibi soru işaretleriyle gelen yüzlerce markaya teknik içerik üretiyoruz.
Sağlık, finans gibi regülatif, standart metin içerik üreticilerinin üretemeyeceği, teknik ve terminolojik uzmanlık gerektiren bir kategoride içerik üretimine ihtiyacım var.
Standart SEO metinlerine değil ‘Deneyim’ aktaran içeriklere ihtiyacım var.
Teknik içeriklerim, uzmanlık aktarsa bile hedef kitlem tarafından kolay anlaşılabilir olmalı, ticari açıdan tüketilebilir ve SEO standartlarına uygun olmalı.
Niş bir alanda faaliyet gösteriyorum.
İçerik Bulutu’na her türlü talebinizi iletin,
(GURU™) teknik içerik üreticilerimiz içeriklerinizi üretsin,
siz tüm süreci online yönetin!
Teknik İçerik Üreticisi Kimdir?
Teknik İçerik Üreticileri (GURU™) sahip oldukları uzmanlığı, teknik bilgi ve deneyimi talepleriniz doğrultusunda içeriğe aktarırken, içeriğin aynı zamanda SEO kurallarına, arama motorlarının güncellemelerine, ve içerik kalite standartlarına da uygun olmasına da dikkat eder.
Teknik içerik üreticisi; bir doktor, bir gamer, bir finansçı, bir mimar, bir mühendis ya da bir dijital pazarlama uzmanı veya diğer meslek gruplarından olabilir. Ortak özellikleri ‘profesyonel içerik üreticisi olmaları’ ve içerik ürettikleri alanda terminolojik derinlik, mesleki uzmanlık ve teknik ve tescilli uzmanlığa sahip olmalarıdır.
İçerik Bulutu’nun GURU™ İçerik Üreticileri
(Technical Writer) ile Tanışın
Teknik konularda eğitim almış, başarısı ve bilgisi resmi ya da özel kurumlarca tescillenmiş, GURU™ olduğu konular hakkında çalışmalar yapmış, kariyer edinmiş technical writer'lara İçerik Bulutu'nda GURU™ diyoruz.
Teknik içerik üretimi konusunda deneyimli GURU™ ekibimizle siz de içerik pazarlamasına yaptığınız yatırımdan en yüksek getiriyi elde edin.
BLOG
İç Mimar
İpek U.
İstanbul doğumluyum. Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. Bir süre İç Mimar...
BLOG
Doktor
Semih E.
Henüz 3 yıllık meslek hayatımda çeşitli hastanelerde farklı bölümlerde görev...
BLOG
Diyetisyen
Pelin A.
27 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıldır diyetisyen olarak çalışıyorum. İzmirliyim ancak...
E-E-A-T Nedir?
“Deneyim, Uzmanlık, Yetkililik, Güvenilirlik” kelimelerinin İngilizcedeki baş harfleriyle oluşan bir derecelendirme kriteri olan E-E-A-T, arama motoru optimizasyonunda (SEO) bir web sitesinin veya içeriğin algılanan değerini ve güvenilirliğini ifade eder. E-E-A-T hakkında detaylı bilgi için
tıklayın.
İçeriklerinizi Neden Technical Writer’lar Üretmeli?
Sadece müşterileriniz değil, Google da içeriklerinizi kimin ürettiğini anlıyor. Üstelik bu yöntemi, yani algoritmayı isimlendirdi.
E-E-A-T İle tanışın!
Google, E-E-A-T kalite derecelendirmesine göre güvenilir, faydalı ve güncel içerikleri öne çıkarıyor. Artık içeriklerinizin sadece anlatım, uzunluk, dil bilgisi gibi kuralları değil, uzmanlık, deneyim, yetkinlik ve güvenilirlik gibi kriterleri de karşılaması gerekiyor.

Arama faktörleri, yapay zeka ile otomatik içerik üretimi ve sadece anahtar kelimelerin önceliklendirildiği ‘SEO’ içerikleri ile manipüle edilmeye çalışılırken, siz ziyaretçilerinizi çok daha derin, kapsamlı, uzmanlık ve deneyim gerektiren içeriklerle müşteriye ve sadık takipçilere dönüştürün.

Teknik içerik üreticileri; yazılım, finans, sağlık, mühendislik, teknoloji, yapay zeka ve diğer teknik alanlarda karmaşık teknik konuları doğru terminoloji, açıklama ve anlatım teknikleri ile hedef kitleye daha anlaşılır, doğru ve güvenilir bir şekilde aktararak içeriklerinizi Google'ın kaliteli içerik standartlarına uygun şekilde üretebilirler.
Hangi Sektörlerde Teknik İçerik Üretimi Yapıyoruz?
Eğer siz de aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteriyorsanız, içeriklerinizi bu sektörleri yakından tanıyan teknik içerik üreticilerimiz üretsin.
Otomotiv
Tekstil
Gıda, Ziraat ve Tarım
Ulaşım & Lojistik
Mühendislik Alanları
İnşaat, Mimarlık ve Yapı
Elektrik ve Elektronik
Telekomünikasyon
Enerji
Denizcilik
Sağlık / Medikal
Hukuk
Sektörünüz burada yok mu?
Biz kimlere, hangi niş ve teknik alanlara içerik ürettik bir göz atmak ister misiniz?
Sizler için bir seçki hazırladık.
BLOG
Teknik(GURU™) İçerik Üreticilerimizden Öğreneceğin Çok Şey Var Yapay Zekâ!
Son dönemlerde âdeta onlarla yatıp kalktığımız yapay zekâ ve ChatGPT...
Daha fazla göster
Merak etmeyin sizin kategoriniz yoksa bize ulaşın, size farklı örnekler iletelim.
İçerik Bulutu’yla çalışan markalardan ilham alın!
Farklı sektörlerin öncü markaları İçerik Bulutu’na güveniyor. İçerik Bulutu’yla yol alan markaların başarı hikayelerinden ilham alın, siz de içerik projelerinize güç katmak için hemen harekete geçin.
AriseHealth logoOE logo2020INC logoThe Paak logoEphicient logoToogether logo
AriseHealth logoOE logo2020INC logoThe Paak logoEphicient logoToogether logo
AriseHealth logoOE logo2020INC logoThe Paak logoEphicient logoToogether logo
AriseHealth logoOE logo2020INC logoThe Paak logoEphicient logoToogether logo
İçerik Bulutu'nu Öncü Markalardan Dinleyin
Türkiye’den ve dünyadan markalar İçerik Bulutu ile çalışıyor. İçerik pazarlaması projeleri için bize güvenen markalardan başarı hikayelerini dinleyin.
Hem toplumu doğru bilgilendirme görevi hem de regülasyonlar düşünüldüğünde sağlık iletişiminin temelini, güvenilir ve anlaşılır içerik olu...
Daha fazla göster
Abdullah Sertan Özdemir
Yurtdışı Dijital İletişim Müdür Yardımcısı | Medical Park
Bürotime Blog içerikleri için düzenli olarak İçerik Bulutu'ndan destek alıyoruz. Özen gösterdiğimiz blogumuz için İçerik Bulutu...
Daha fazla göster
Bilge Bağcı
Digital Marketing Specialist | Bürotime
İhtiyaç duyduğumuz içerikler çok spesifik konularda teknik bilgi sahibi olmayı gerektirdiği için bir iş ortağı arayışına geçtik...
Daha fazla göster
Ahmet Şenkaya
Marketing Manager | Komtaş

En Çok Sorulan Soruları Sizin İçin Özetledik

Hangi kategorilerde ve ne tür teknik içerikler talep edebiliriz?
45 ayrı ayrı kategoride teknik içerik üretimi yapıyoruz.
Ürünleriniz için ürün, kategorileriniz için kategori açıklaması talep edebilirsiniz. Belli bir teknik bilgi gerektiren konularda blog, landing page, web sitesi, özel projeler vb. farklı formatlarda içerik talebinde bulunabilirsiniz.
Yabancı dilde teknik içerikler üretiyor musunuz?
Evet. Yıllardır bu alanda ulusal ve uluslararası markalara hizmet verdik. Mevcutta 50'den fazla dilde teknik içerik üretiyoruz. Aynı zamanda çeviri ve yerelleştirme hizmetlerimiz de mevcut.
İçeriklerimiz kaç kelime olmalı?
İçeriklerinizin uzunluğu sektörünüze hatta içerik konularına göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz bu konuda İçerik Bulutu ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz.
GURU içerik üreticilerinin isimlerini içeriklerimizde kullanabilir miyiz?
Bu sorunun yanıtı özel anlaşma ve şartlara göre değişebilir. Bazı teknik içerik üreticilerinin profillerini, özel anlaşma ve şartlara bağlı olarak içeriklerinizde kullanabiliyorsunuz. Yani icerikbulutu.com'dan satın aldığınız içerikleri bloğunuz ya da web sitenizde teknik içerik üreticilerinin isimleriyle paylaşabiliyor ve yayınlayabiliyorsunuz. Her içerik üreticisi özelinde olmasa da bazı iş ve projelerde hizmet veriyoruz. Örneğin; bir sağlık bloğunuz var, ve GURU içerik üreticimizin ismiyle onun yazdığı içeriği paylaşabilirsiniz. "Uzman Doktor Ayşe Yılmaz", "Mimar Ayşe Yılmaz" vb. Daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçin: teklif@icerikbulutu.com
Guru/ Teknik içerik üretici fiyatları daha mı yüksek?
Evet farklı. Bu içerik üreticilerinin ürettiği içerikleri ne yapay zekâ ne de standart metin yazarları üretebiliyor. İçerik Bulutu GURU(Teknik) içerik üreticileri alanında ve konusunda uzman, akademik ve mesleki yetkinlik sahibi, ürettiği içerikle ilgili terminolojik, akademik ya da mesleki bilgi ve uzmanlığa sahip kişilerden oluşuyor. Onlarla tanışmak için röportajlar sayfamızı mutlaka ziyaret edin!
Bu içerikleri sitenizde kullanarak teknik içerik üreticilerinin "deneyimlerini" kendi deneyimleriniz gibi aktarma ve potansiyel müşterilerinizi "dönüştürme" şansı yakalarsınız.
Üstelik Google da buna kayıtsız kalamaz. Bkz. E.A.A T.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi

Tek bir platformdan uçtan uca içerik süreci

50’den fazla dilde; profesyonel çeviri/yerelleştirme ve içerik üretimi hizmetimizle hedeflediğiniz ülkelerde dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirin. Üstelik tüm bu süreçleri tek bir platformdan yönetin.

Mühendislikten yazılım teknolojisine, havacılıktan enerji sektörüne kadar geniş bir yelpazede,

  • Sektörlere göre kategorizasyon
  • Profesyonel teknik çevirmen, proofreader ve editör kadrosu
  • Dünya standartlarında profesyonel çeviri araçlarıyla çeviri ve lokalizasyon hizmeti
  • Farklı dillerde anahtar kelime çalışması

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!