YENİ Google Analytics 4 (GA4) ile Organik Trafik Analizi Nasıl Yapılır?
FİNANS / SİGORTA

Finans-Sigorta İçeriklerinizi Profesyoneller Üretsin

Uzmanlar tarafından üretilen finans-sigorta içerikleriyle var olan müşterilerinizle bağınızı güçlendirin ve potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Finans-Sigorta Sektörünün Öncüleri
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Bankalar, sigorta şirketleri, fintech kuruluşları SEO uyumlu ve kaliteli içeriklere İçerik Bulutu ile ulaşıyor.

Bir banka olarak web sitesi içeriklerimizin ortak dile sahip olması, fayda sağlaması ve kullanıcılarımızı en iyi şekilde yönlendirmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle yenilenen web sitemizin tüm içerikleri için İçerik Bulutu ile çalıştık.

Ekonomi ve finans sektöründe deneyimli, uzman içerik üreticileri sayesinde hızlı ve etkili çözümler sunan İçerik Bulutu’na, içerik projemizi ve tüm süreçleri kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyoruz 😊

 • Nimet Türkkahraman

 • Dijital Pazarlama ve İletişim Müdür Yardımcısı

İçerik Bulutu'nun ekonomi ve finans alanındaki uzman içerik üreticileri ile web sitemizde bulunan faydalı bilgiler bölümlerine kaliteli ve özgün içerikler ekledik. Sadece içerik üretiminde değil konu başlığı bulma konusunda bize büyük kolaylık sağlayan Topiko ürünüyle de bize hem zaman hem hız kazandırdı. Online ekranlar üzerinden kolayca yürütebildiğimiz süreçler sayesinde SEO'ya uygun ama aynı zamanda ziyaretçilerimizi bilgilendirecek, marka dilimizle birebir örtüşen içeriklere sahip olduk. Denetim ve onay süreçlerini dahi online arayüzler üzerinden gerçekleştirmek bizim için ekstra kolaylık oldu. Tüm hizmetleri ve desteklerinden ötürü İçerik Bulutu ile çalışmaktan büyük keyif aldık!

 • Can Alp

 • Kıdemli Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı

İçerik Bulutu ile uzun süredir çalışıyoruz. Kendilerinden geniş yelpazedeki hedef kitlemize yönelik uzmanlık seviyesinde içi dolu ve oldukça faydalı içerikler aldık. Alanında uzman içerik üreticileri sayesinde sigorta gibi hassas ve doğru bilgi verilmesi gereken bir kategoride özgün içeriklere sahip olduk. Online ekranlar üzerinden kolayca oluşturduğumuz talepler sayesinde zamandan kazanıp projelerimizin gelişimine çok daha rahat bir şekilde odaklandık. Taleplerimizi en doğru şekilde anlayıp nokta atışı çıktı alabildiğimiz için çok teşekkürler İçerik Bulutu!

 • Elifcan Çataloluk

 • Dijital Pazarlama Müdürü

Finans-Sigorta Konusunda
Uzman İçerik Üreticileri

Hızla gelişen sektöre ve değişen müşteri ihtiyaçlarına özgü hassasiyetlere hakim, konusunda uzman içerik üreticileriyle güvenilir içeriklere erişin.

Kim Bu Guru İçerik Üreticileri
  • Ranita79
   Finans Uzmanı

  1997 senesinde Almanya‘da Commerzbank‘ta Bankacılık eğitimi almaya başladı. 2000 senesinde mezun olduktan sonra aynı bankada Kurumsal Müşteri departmanında görev aldı. Commerzbank Akademi bursunu kazanıp Bilişim okudu ve Uluslararası Bilişim Departmanı'nın bütçe planlarını yönetti. Aynı zamanda Özel Conrolling Akademisi'ni kazanıp bankanın Londra şubesinin bütçe planlamalarını yönetti.

Finans Uzmanları

Sektörel deneyime sahip finans uzmanları tarafından üretilen profesyonel ve nitelikli içeriklerle müşterilerinizin güvenini kazanın.

İçerik Üreticileri
  • Sigmar
   Ekonomist

  Sigmar, Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden lisans derecesini, Galatasaray Üniversitesi’nden Finansal Ekonomi yüksek lisans derecesini aldı. OECD ülkelerinde kadın erkek gelir eşitsizliğini gelir dağılımı, iş gücüne katılım ve yükseköğrenim ile olan ilişkisi üzerinden analiz ederek proje çalışması yürüttü. Finans ve sürdürülebilirlik konularında bir blogu olmakla beraber online dergi ve yayınlarda yazıları yayınlandı.

Ekonomistler

Ekonomi uzmanlığına sahip, alanında deneyimli içerik üreticilerimizle güven veren, profesyonel içeriklere ulaşın.

İçerik Üreticileri

Finans-Sigorta Alanında Kaliteli İçeriğin Tanımı Değişti: E.A.T ve Y.M.Y.L Kapsamında İçeriklerle Google’da Görünür Olun

Google, artık profesyonellik gerektiren içeriklerde verilen bilginin ne kadar doğruluğu kanıtlanmış, faydalı, detaylı ve özgün olduğuna bakıyor. Finans-sigorta alanında profesyonel içerik sunmak hedef kitlenizin faydası açısından da önem taşıyor. Siz de üst düzey uzmanlık gerektiren içeriklere sahip olmak istiyorsanız 3000+ GURU içerik üreticisine sahip İçerik Bulutu’na ulaşabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

Neden İçerik Bulutu?

Finans-sigorta alanının öncü kuruluşları, profesyonel ve sürdürülebilir içerik üretimi konusunda İçerik Bulutu’na güveniyor.

Tüm Referanslarımız

İçeriklerinizi kim üretiyor?

İlyas Teker

Kurucu - Mosanta.com

Google’ın 2018’de Y.M.Y.L ( Your Money, Your Life ) olarak tanımladığı algoritma değişikliği Finans ve Sigorta içeriklerinde profesyonel içerik üreticileriyle çalışmanın önemi daha da öne çıktı. Rekabetin giderek kızıştığı bu alanda hızla değişen Google algoritmasına uyum sağlamak için SEO tarafında yapabileceğiniz en önemli şeylerden birisi de kaliteli içeriğe yatırım yapmak olacaktır.

Ancak bu sayede rakiplerinizden farklılaşabilir ve gelirlerinizi katlayabilirsiniz.

Okan Kortan

Director of Search Engine Optimization & Performance Content - Performics.com

Finans/Sigorta sitelerinin web sitelerine trafik çekmek için yaptığı çalışmalar bir araçtır, amaç değildir. SEO bu yöntemlerden bir tanesidir. Dolayısı ile SEO web sitenizdeki içeriği daha fazla insana ulaştırmak için yapılan araçlardan bir tanesidir, aslolan içeriktir. Doğru bir içerik stratejiniz yoksa sitenize trafik çekmek için yapacağınız çalışmalar sonuçsuz kalıp, sizlere zaman, efor, para ve prestij kaybı olarak geri dönecektir.

SEO bir araçtır, amaç değil. Aslolan içeriktir

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Finans-Sigorta Sektörü özel bilgilere sahip olmayı gerektiriyor. Bu alanda içerik üretecek kişiler hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?
Ekonomist, finans uzmanı gibi sıfatlarla çalışan, bu sektörlerde deneyimli GURU içerik üreticilerimizden iki sektöre dair rehber niteliğinde içerikler talep edebilirsiniz.
Fintech konusunda içeriklere ihtiyacım var, acaba düzenli olarak üretim yapıyor musunuz?
Ekonomi - finans kategorisinde sadece offline konularda değil finansal yazılımlar, finans teknoloji konularında da içerik üretiyoruz. Bunların arasında elbette ki Fintech de var.
Ekonomi ve finans konusunda hangi türlerde içerik talep edebilirim?
Bugüne de web sitesi içeriklerinden blog içeriğine, fintech içeriklerinden, ürün ve kategori açıklamasına kadar hemen hemen her türde ekonomi-finans içeriği ürettik. İhtiyacınız olan tüm içerikleri talep edebilirsiniz.
Sigorta sektöründe deneyimli içerik üreticileriniz var mı?
Her ay Türkiye’nin en önde gelen sigorta markalarına ürün açıklamasından blog içeriğine kadar onlarca farklı içerik üretiyoruz. Sigorta alanında ihtiyaç duyduğunuz içerikler, konusunda uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından üretiliyor.
Ekonomi ve finans konusunda google e.a.t ve Y.M.Y.L Güncellemesi yaptı. İçerik Bulutu bu alanda bana nasıl bir yönlendirme yapabilir?
Sigorta, finans ve ekonomiye dair konularda ziyaretçilerinizi yönlendirip bilgi verecek uzman içerikleri GURU içerik üreticilerimize ürettirerek bu güncellemeye uygun kaliteli, faydalı ve profesyonel içeriklere sahip olmanızı sağlıyoruz. Ekonomist, finans ya da sigorta uzmanı GURU yazarlarımız beklentilerinizin de üstünde içerikler üretecek.
Web sitemizin tamamını baştan ele almak istiyoruz. Finans -Sigorta sektörüne özel olarak yeniden yazma veya redaksiyon hizmetleriniz var mı? Örnek verebileceğiniz bir proje iletebilir misiniz?
Daha önce hem ekonomi-finans hem de farklı sektörlerdeki markalar için bu çalışmaları yürüttük ve bu tip projelerde yer almaya devam ediyoruz. Örnek olarak bizim için çok değerli bir iş ortağı olan QNB Finansbank’ı verebiliriz. Tüm web sitesi için içerik üretimi yapmamızın yanı sıra bazı özel sayfaları için de redaksiyon hizmeti verdik. Sizinle de bu tip bir çalışma yapmaktan memnuniyet duyarız. :)

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Bulunduğunuz Online Pazara Göre Sıralama Faktörleri

Google sıralama faktörleri, her geçen gün bir arama sorgusunun arkasındaki kullanıcının amacına bağlı olarak daha da ayırt edici...

BLOG

Hangi Sektör, Ne Tür İçerik Kullanmalı?

Firmalar pazarlama stratejilerine içerik pazarlamasını dahil ettiklerinden beri her sektörde gözle görülür değişimler yaşanmaya başladı: Bu değişimlerden biri...

BLOG

İçerik Üretiminde Verimlilik İçin İçerik Takvimi Hazırlamak

Yemeksepeti’nin içerik projesi Yemek.com’un Ürün Müdürü Batuhan Apaydın tarafından yazılmıştır....

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!