YAPISAL İÇERİKLER /İÇERİK ÜRETİMİ

Profesyonel E-Ticaret İçerikleriyle
Satışlarınızı Artırın

SEO uyumlu e-ticaret içerikleriyle hedef kitlenizi markanızla tanıştırın ve ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürün. Rekabetçi e-ticaret ortamında özgün ve kaliteli içeriklerinizle ön plana çıkın.

İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz panel aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler yazdırmıştık?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

 • Mertcan İşler

 • SEO Manager

Türkiye teknoloji perakende sektörünün lideri Teknosa olarak web sitemizdeki tüm kategori sayfaları ve kampanya dönemlerinde hazırladığımız landing page sayfalarında kullanılmak üzere İçerik Bulutu’ndan içerikler temin ediyoruz. İçerik Bulutu’nun bizim için en cazip gelen tarafı 100’lerce farklı kategori ve 10’larca farklı kampanya için istediğimiz içerikleri gerçekten konuya hakim kişilerin yazıyor olması. Bu güzel bir farklılık yaratıyor. Kolay kullanıma sahip ara yüzü, hızı ve ekonomik olması açısından İçerik Bulutu’nu kesinlikle tavsiye ediyorum. Dijital Dünya’nın artık olmazsa olmazı “içerik” için çok uğraşmayın, siz ne istediğinizi yazın gerisini İçerik Bulutu halledecektir.

 • Recep Çağatay Karağaçlı

 • Dijital Pazarlama Yöneticisi

Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz. İçerik Bulutu'nun sporlarımızı bizim gözümüzden anlatabilen uzman kadrosu sayesinde içeriklerimizi kolay ve samimi bir dille yazdırabiliyoruz. Kullanıcı dostu yapısı ve hızıyla içerik üretimi, redaksiyon ve yayın sürecimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorlar. Sporseverin dilinden anlayışı ve enerjisiyle bize yardımcı olan İçerik Bulutu'yla çalışmaktan çok mutluyuz!

 • Öykü Tekeoğlu

 • SEO Yöneticisi


Yapısal İçeriklerle
İşinizi Büyütün

Arama motorları ile uyumlu, etkileşim gücü yüksek e-ticaret içerikleriyle tanışın.

Ürün Açıklaması

Özgün ürün açıklamalarıyla ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde anlatın. SEO uyumlu içeriklerle arama sonuçlarında öne çıkın.

Kategori Açıklaması

İlgi çekici ve ikna edici kategori açıklamalarıyla hem arama motorlarına hem de potansiyel müşterilerinize hitap edin.

Meta Açıklaması

Meta başlık ve açıklamaları sayesinde arama motorlarında görünür olun, hedef kitlenize kolayca ulaşın.

E-Ticaret Devleri
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri; ürün, kategori ve meta açıklamaları için İçerik Bulutu’ndan destek alıyor. Siz de profesyonel içeriklerle satışlarınızı artırmak istiyorsanız İçerik Bulutu ayrıcalıklarından güç alın.

 • Üretim Öncesi Data Dosyanızdan
  Kolay Upload Teknolojileri

 • Ölçekli ve Etkili Üretim Gücü
  (ister 1 İster 1000 İçerik)

 • Onbinlerce İçerik Üretmiş Deneyimli
  İçerik Üreticileri Topluluğu

 • SEO Konusunda Deneyimli İçerik Üreticileri
  ve Seo Gücünüzü Artıran Zengin Teknolojiler

 • Premium Araçlar Yardımı ile
  Profesyonel Anahtar Kelime Desteği

 • İçerik Kalite Denetmenlerinin
  Güçlü Deneyim Destekleri

 • Toplu Ve Süreli Taleplerde
  Ekonomik Teklifler

 • Üretim Sonrası Güçlü Entegrasyonlar
  İndirme Seçenekleri

 • Mükemmel Müşteri Desteği
  (Ortalama 3 dakika)

 • Ve Daha Fazlası…

TEKLİF AL

İçerik Bulutu ile
Ekonomik ve Etkili Çalışın

Büyük ölçekli ya da periyodik talepleriniz için ekonomik teklifler alın, süreli anlaşma ve sürekli üretimin sağlayacağı avantajlardan yararlanın.

SÜRELİ ANLAŞMA

Ölçekli ve periyodik içerik talepleriniz için süreli anlaşmalar yapabilirsiniz. Süreli anlaşmanız sonrası yapılan fiyat tanımlaması sayesinde taleplerinizi kolaylıkla açabilirsiniz.

SÜREKLİ ÜRETİM

Büyük ölçekli ve periyodik içerik talepleriniz için hemen teklif alabilir, sürekli ve güncel içeriklerle arama motorlarının üst sıralarına yerleşebilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran
Teknolojiler ve Servisler

EXCEL UPLOAD

Talebiniz ne kadar büyük olursa olsun Excel dosyalarınızı, yayıncı ekranlarınızdan upload edebilir, tüm içeriklerinizi aynı anda talep edebilirsiniz.

SEO UYUMLU EKRANLAR

SEO uyumlu yayıncı ekranları sayesinde içeriklerinizin SEO denetlemesini yapabilirsiniz. İçeriklerinizin anahtar kelime yoğunluğu analizini yayıncı ekranlarınızdan görebilirsiniz.

ANAHTAR KELİME SERVİSİ

İhtiyacınız halinde e-ticaret içeriği talepleriniz için İçerik Bulutu’ndan premium araçlarla anahtar kelime araştırması konusunda yardım alabilirsiniz.

İNDİRME VE ENTEGRASYON TEKNOLOJİLERİ

WordPress ve T-Soft entegrasyonlarıyla yayıncı ekranından onayladığınız içerikleri kolaylıkla e-ticaret altyapınıza aktarabilirsiniz. İçerik Bulutu API ile kendi yazılım çözümlerinizi geliştirebilirsiniz.

Tüm Teknolojilerimiz

Örnek İçerikler

İçerik Bulutu tarafından üretilen yapısal içerik örneklerini incelemek için iletişim bilgilerinizi paylaşın.Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!