İçerik Bulutu Teknolojileri

İçerik Bulutu, yenilikçi teknolojileri ve çözüm odaklı entegrasyonlarıyla içerik pazarlaması süreçlerinize hız kazandırır.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

SEO UYUMLU ÜRETİM EKRANLARI

İçerik Bulutu’nun dijital içerik üreticileri içeriklerini SEO uyumlu üretim ekranları üzerinde üretir. İçerik Bulutu’nun akıllı üretim ekranları, belirlediğiniz anahtar kelimelerin kullanımını ve metin içerisindeki yoğunluğunu denetler.

İçerik Üreticisi Eşleştirme Teknolojisi

İçerik üreticisi eşleştirme teknolojisi ile farklı konu ve kategorilerdeki içerikleriniz, her biri kendi dalında uzman içerik üreticileriyle eşleştirilir. İçerik Bulutu’nun benzersiz yazar eşleştirme teknolojisi sayesinde, içeriklerinizi profesyonel ve deneyimli içerik üreticileri üretir.

Daha Fazla Bilgi Al

İÇERİK BULUTU WORDPRESS EKLENTİSİ

İçerik Bulutu WordPress Eklentisi, onaylanan içeriklerin otomatik ya da manuel olarak WordPress tabanlı web sitelerine aktarılmasını sağlar. WordPress eklentisiyle sitenize aktardığınız içerikleri taslak olarak kaydedip zamanlayabilir ya da otomatik olarak yayınlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

İÇERİK BULUTU T-SOFT ENTEGRASYONU

Türkiye'nin en büyük e-ticaret altyapı sağlayıcılarından T-Soft’a özel tasarlanan entegrasyon, hem zamandan hem de iş yükünden tasarruf sağlar. T-Soft alt yapısına sahip e-ticaret siteleri, entegrasyonla İçerik Bulutu tarafından üretilen içerikleri tek bir tuşla sitelerine aktarabilir.

Daha Fazla Bilgi Al

İÇERİK BULUTU API

API kullanarak İçerik Bulutu veri tabanına ulaşabilir ve kendi uygulamalarınız, siteleriniz ya da mobil uygulamalarınız ile entegre edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun modülleri seçerek işinizi kolaylaştıran verilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

ÖZGÜNLÜK DENETİMİ

İçerik Bulutu uzman içerik üreticileri tarafından üretilen tüm içerikler, global bir özgünlük aracıyla taranır ve özgünlük denetiminden geçer. İçerik Bulutu’nun Özgünlük Denetimi teknolojisi sayesinde talep ettiğiniz içerikler %100 özgün bir şekilde onayınıza sunulur.

Daha Fazla Bilgi Al

PROFESYONEL KALİTE DENEYİMİ

Profesyonel ve deneyimli İçerik Bulutu editörleri, içeriklerinizin taleplerinize uygun olmasını sağlar. İçerik üreticilerinin onaya gönderdiği içerikleri denetleyen editörler, gerektiğinde içerikleri revize ederek ya da düzenleyerek sorunsuz hale getirir.

Daha Fazla Bilgi Al

FAVORİ İÇERİK ÜRETİCİSİ TAKIMI

İçerik Bulutu Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisi, içeriklerini beğendiğiniz yazarları favorilerinize eklemenizi ve böylece markanıza özel bir Favori Yazar Takımı oluşturmanızı sağlar. Sonraki talepleriniz öncelikli olarak favori içerik üreticilerinize atanır.

Daha Fazla Bilgi Al

LİSANSLI GÖRSEL VE VİDEOLAR

İçerik Bulutu'nun lisanslı görsel ve video hizmeti sayesinde içeriklerinize uygun görsel ögelere kolayca ulaşabilirsiniz. İçerik Bulutu içerik üreticileri, milyonlarca lisanslı görsel seçeneği arasından filtreleme yaparak uygun görsellere ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi Al

TOPİKO

Akıllı başlık fikir motoru Topiko, farklı içerik türlerinde özgün ve ilgi çekici içerik fikirleri ihtiyacınızı karşılar. Topiko teknolojisi ile İçerik Bulutu içerik üreticileri, isteklerinize uygun, yaratıcı, okunma ve paylaşma olasılığı yüksek konu başlıkları üretir.

Daha Fazla Bilgi Al

SOSYAL KÖPRÜ

Sosyal Köprü servisi ile tüm sosyal medya içeriklerinizi tek bir arayüzden planlayabilir ve içeriklerinizin belirlediğiniz tarihlerde otomatik olarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal Köprü sayesinde birden fazla hesap için planlama ve otomatik zamanlama yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al
  • UYGULAMALAR

    İçerik Bulutu iOS

İçerik Bulutu mobil uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden yayıncı ya da müşteri merkezi hesabınıza kolayca erişerek taleplerinizi inceleyebilirsiniz.

  • UYGULAMALAR

    İçerik Bulutu Android

İçerik Bulutu mobil uygulaması ile Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizle yayıncı ya da müşteri merkezi hesabınıza erişerek tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!