Partner Programı

İçerik Bulutu Partner Programı, ajansların verimliliğine ve gelir artırımına destek olmak için tasarlandı. Benzersiz fırsatlar için Partner Programı’na katılın!

En İyi Ajanslar
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Müşterileri için hizmet çeşitliliği sağlayarak daha verimli çalışmak, kar potansiyellerini artırmak isteyen ajanslar, İçerik Bulutu Partner Programı ile hedeflerine ulaşıyor.

İçerik Bulutu’nun sunduğu geniş ürün kapsamı sayesinde markalarımızın içerik pazarlama süreçlerinde karşılayamadığımız hiçbir ihtiyaç yok! Doğru yönlendirmeler sonucunda özgün işler çıkaran içerik üreticileri ile birlikte terzi-işi içerikler üretiyor ve bunlarla markalarımızın hedef kitlesinin karşısına çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Can kulağıyla dinleyen ve hızlı aksiyon alan bir ekiple çalışmak da tüm süreçlerimizi ayrıca keyifli kılıyor.

 • Büşranur Bilir

 • İçerik Yöneticisi

İçerik Bulutu’yla düzenli olarak çalışmaktayız. Kullanımı kolay ara yüzü ve farklı kanallardan ulaşabildiğimiz ilgili çalışanlarıyla içerik üretimi sürecini birlikte keyifli bir şekilde yönetiyoruz. Organik trafiğini artırmak isteyen müşterilerimizin beklentisini kolayca anlıyor ve verdiğimiz brief’lere uygun içerik üretimini pratik ve hızlı bir biçimde gerçekleştiriyorlar. Farklı alanda yetkinlikleri olan uzman içerik üreticileri ile çalıştıkları için içimiz rahat bir şekilde farklı müşteri gruplarımızın taleplerini kendilerinden isteyebiliyoruz. Hem blog hem de kategori ve ürün açıklaması içeriklerinden faydalandığımız İçerik Bulutu’yla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Özgün içerik ihtiyacınız bulunuyorsa İçerik Bulutu mutlaka aklınızda olmalı. :)

Iprospect olarak çalıştığımız çeşitli markalarda, deneyimli kadroları ile birçok içerik hakkında arayışlarımıza hızlı çözüm buldukları için İçerik Bulutu’nu tercih ediyoruz. Deneyimli ekiplerinin yanı sıra bizim ekiplerimizle de olan iletişimleri, yaptıkları özverili ve kaliteli işlerle yönettiğimiz projeyi bir tık daha ileriye götürmemize yardımcı oluyorlar. Özel projelerde kaliteli ve hızlı çözümler sunduklarını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Tüm bunların yanında dilediğimiz kadar markanın içerik süreçlerini tek bir arayüz üzerinden kontrol edebildiğimiz Müşteri Merkezi ile kazandığımız hız ve zaman da büyük konfor sağlıyor. İçerik Bulutu ile markalarımızın içerik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabiliyoruz. Destekleriniz için çok teşekkürler!

 • Erdenay Kökden

 • SEO Yöneticisi

BoostROAS olarak içerik konusuna epey hassas yaklaşırız. Her konudaki içeriğin belirli seviyede uzman kaleme ihtiyacı bulunuyor. Web’teki milyonlarca içerikler arasından sıyrılmak, insanları tatmin edici bilgiler sunmak, mükemmel bir iletişim kurabilmek için gerek e-ticaret ürünleri gerekse blog özelinde içerik üretimi için İçerik Bulutu ile uzun süredir çalışıyoruz.

 • Roman Adamita

 • SEO Yöneticisi

“İçerik Bulutu’nu tercih etmemizin sebebi, bünyesinde deneyimli uzman içerik üreticileri olması, ihtiyaçlara doğru bir şekilde cevap verilmesi ve içeriklerle ilgili konularda işini hızlı yapıyor olması. icerikbulutu.com’da farklı kategorilerdeki müşterilerimiz için kategori içeriği, blog içeriği ve ürün açıklaması içerikleri talep ediyoruz. icerikbulutu.com’un bulut tabanlı olması dolayısıyla telefon ve toplantı trafiğinden, dolayısıyla biz ajansların en değerli şeyi olan zamandan tasarruf ediyoruz. Sonuç olarak icerikbulutu.com hızlı aksiyon alabilmesi, çözüm odaklı olması ve ihtiyaçlarımıza cevap vermesi açısından doğru bir partner.”

 • Ozan Alp

  Dijital Pazarlama ve SEM Uzmanı

“Hem teknik açıdan hem de içerik açısından mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak SEO çalışmalarımız arasında kritik öneme sahip. Bu noktada etkin bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için gerçekleştirdiğimiz her çalışmada içeriğe çok özen gösteriyoruz ve içeriklerin alanında uzman içerik üreticileri tarafından oluşturulmasına, kaliteli ve özgün olmasına önem veriyoruz. İçerik Bulutu ile gerçekleştirdiğimiz projelerde hem Müşteri Merkezi üzerinden tüm çalışmaları ve süreçleri rahatlıkla takip edebilmek hem de kısa süre içinde kaliteli içeriklerin üretilerek sunulması bize büyük kolaylık sağlıyor. İçerik; üretim, denetim ve onay süreçleri İçerik Bulutu ile gerçekten çok kolay!”

 • Oğuz Çolak

  SEO Yöneticisi

“Iprospect olarak çalıştığımız çeşitli markalarda, deneyimli kadroları ile birçok içerik hakkında arayışlarımıza hızlı çözüm buldukları için İçerik Bulutu’nu tercih ediyoruz. Deneyimli ekiplerinin yanı sıra bizim ekiplerimizle de olan iletişimleri, yaptıkları özverili ve kaliteli işlerle yönettiğimiz projeyi bir tık daha ileriye götürmemize yardımcı oluyorlar. Özel projelerde kaliteli ve hızlı çözümler sunduklarını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Tüm bunların yanında dilediğimiz kadar markanın içerik süreçlerini tek bir arayüz üzerinden kontrol edebildiğimiz Müşteri Merkezi ile kazandığımız hız ve zaman da büyük konfor sağlıyor. İçerik Bulutu ile markalarımızın içerik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabiliyoruz. Destekleriniz için çok teşekkürler!”

 • Erdenay Kökden

  SEO Analisti

“İçerik Bulutu, hem kendi blogumuz olan Sıradışı Digital Blog'un hem de müşterilerimizin içerik ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı oluyor. Farklı kategorilerdeki içerikleri tek bir ekran üzerinden talep edebilmek, bu taleplerin uzman içerik üreticileri tarafından yazılması bizim için çok önemli. Blogumuzdaki içerik çeşitliliğini ve kalitesini artırmamız ve her sektördeki müşterimizin ihtiyaçlarını rahatça karşılamamız İçerik Bulutu ile çok daha kolay bir hal aldı. Tüm süreçleri online olarak yönetebilmemiz, projelendirme seçenekleriyle önceki taleplerimize dilediğimiz an ulaşmamız da diğer avantajlar arasında.”

 • Ali Erişti

  Kurucu Ortak

“Yaklaşık 3 yıldır ajansımız bünyesinde bulunan birçok markamızda İçerik Bulutu ile çalışıyoruz. Markamızın beklentilerini ve bizim ihtiyaçlarımızı oldukça iyi anlayan bir çalışma yapısı var. E-ticaret ya da B2B markalarımızda, sektör fark etmeksizin ihtiyaçlarımıza beraber çözüm üretebiliyoruz. Beraber kazandığımız bu başarıların arkasında sadece biz değil İçerik Bulutu'nun hem kullanışlı arayüzü hem de bizimle her durumda yakinen ilgilenen temsilcileri de bulunuyor. Arayüzün pratik kullanılabilmesi herkesin kolaylıkla adapte olabilmesini sağlıyor ve ihtiyacımız olan birçok nokta zaten platformda yer aldığı için e-mail trafiğine gerek kalmaksızın her şeyi tek sistemde halledebiliyoruz. Sürekli değişen ve gelişen sektörde bu kadar dinamik kalabilmesi ve kullanıcılarından sıklıkla geri dönüş istemesi, bize göre İçerik Bulutu'nu farklı kılan özelliklerden sadece ikisi. Geleneksel dijital yaklaşımı sevmeyen bir ajans olarak beraber çalıştığımız partnerlerin de aynı paydada olması bizim için çok değerli. Bu nedenle harika bir iletişim ve işbirliği yakaladık. Yeni maceralarımızın da başarılı olacağından hiç şüphemiz yok! :)”

 • Kübra Ünel

  SEO Yöneticisi

“Markalarımızın içerik ihtiyaçlarını karşılamak için uzun süredir İçerik Bulutu ile çalışıyoruz. Dev teknoloji markalarından sağlık kuruluşlarına kadar farklı sektörler için hem uzman hem GURU içerikler talep edebiliyoruz. Beklentilerimizi en iyi şekilde karşılayan, hızlı ama kaliteden ödün vermeyen içerikler sayesinde markalarımızın içerik projelerini sorunsuz şekilde yürütüyoruz. Dilediğimiz kadar markayı tek ekran üzerinden yönetebildiğimiz Müşteri Merkezi, hızlı çözüm sunan ekibi ve mükemmelliyetçi iş anlayışı ile İçerik Bulutu en iyi partnerlerimizden biri!”

 • Can Menteş

  SEO Yöneticisi

İçerik Bulutu Partner Programı’na Kimler Katılabilir?

Sadece En İyi
Ajanslarla Birlikteyiz!

 • Performans Ajansları

 • Dijital Pazarlama Ajansları

 •  
 • Sosyal Medya Ajansları

 • SEO-SEM Ajansları

 •  
 • Danışmanlar

 • Yazılım Ajansları

KAYIT OL

İçerik Bulutu Partner Programı
Neler Sunuyor?

İçerik Bulutu Partner Programı, içerik pazarlamasının farklı alanlarında faaliyet gösteren ajanslara özel fırsatlar ve fark yaratan deneyimler sunuyor. Partner Programı’na kayıt olan ajanslar, müşterilerinin içerik gereksinimlerine yönelik geniş bir hizmet yelpazesine sahip olurken Müşteri Merkezi’nin ayrıcalıklarından faydalanabiliyor.

Sektörümüzü Partnerlerimizle
Birlikte Geliştiriyoruz

Webinarlar

İçerik Bulutu webinarları sektörün öncü isimlerinin bilgi ve deneyimlerini sektör paydaşlarına aktarmalarını sağlıyor.

Tüm Webinarlar

Eğitimler

Konusunda uzman eğitmenlerin görev aldığı fiziki ve online eğitimler sektör paydaşlarına bilgi, fikir ve ilham vermek üzere tasarlanıyor.

İB Akademi

Konuk İçerik Üreticisi İçerikleri

İçerik pazarlaması sektörü için zengin bir referans kaynağı olan İçerik Bulutu blogu, sektörün öncü isimlerini konuk içerik üreticisi olarak ağırlıyor.

Blog

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!