İçerik üretimine İçerik Bulutu ile başlayın!

Siz de binlerce marka ve kobi gibi profesyonel ve SEO uyumlu içerik üretimine bizimle başlayın. Üstelik tüm süreci deneyimlemeniz için ilk içeriğiniz ücretsiz!

* Maksimum 500 kelimelik Türkçe Blog İçeriği, 100 kelimelik Türkçe Ürün Açıklaması ve 350 kelimelik Türkçe Kategori Açıklaması için geçerlidir.

Nasıl mı? Çok Kolay!

İlk içerik talebinizi oluşturmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklamak.

ÜCRETSİZ İçerik talebİ oluştur

İçerik Bulutu’ndan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Hem Türkçe hem 15 farklı dilde sıfırdan içerik talep edebilirsiniz.

Yabancı dildeki içerik ihtiyaçlarınız native içerik üreticileri tarafından içeriklerinizi native şekilde ürettirebilirsiniz.

Ürün, & Kategori ve blog içerikleriniz için anahtar kelime araştırmasında destek alabilirsiniz.

Çeviri & Lokalizasyon ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Topiko aracı ile blog içerikleriniz için başlık fikirleri elde edebilirsiniz.

Ücretsiz İçerik Talebimi Nasıl Oluşturabilirim

Yayıncı Kaydı Oluşturun

1

2

Deneme Yapmak İstediğiniz İçerik Türünü Seçin

İçerik Taleplerinizi Oluşturun

3

4

İçerikler Üretilip Denetlensin

İçerikleri Onaylayın

5

İçerik Bulutu’nu tüm içerik ihtiyaçlarımız için tercih ediyoruz. Ürün açıklamalarımız, kategori sayfası açıklamalarımız ve yeni projemiz olan Keşfet Hepsiburada blog özelinde kullanıyoruz. İçerik Bulutu, ihtiyaçlarımızı kolay anlayan, hızlı çözüm bulan bir şirket. Bunları göz önüne aldığımızda süreçlerde bize ciddi zaman kazandırdığını ifade edebiliriz. İçerik Bulutu’nun çok büyük bir içerik üreticisi kadrosu olması sebebiyle ihtiyaç anında hızlıca ve çok fazla sayıda içeriği alabiliyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz panel aracılığıyla ayrı dosyalar tutmadan geriye dönük "Ne içerikler yazdırmıştık?" sorusunun cevabını bulmak kolay oluyor. İçerik Bulutu bu konuda oluşturduğu ekipler ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan sayılı firmalardan bir tanesi. Bu sebeple her şirkete gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

  • Mertcan İşler

  • SEO Manager

Türkiye teknoloji perakende sektörünün lideri Teknosa olarak web sitemizdeki tüm kategori sayfaları ve kampanya dönemlerinde hazırladığımız landing page sayfalarında kullanılmak üzere İçerik Bulutu’ndan içerikler temin ediyoruz. İçerik Bulutu’nun bizim için en cazip gelen tarafı 100’lerce farklı kategori ve 10’larca farklı kampanya için istediğimiz içerikleri gerçekten konuya hakim kişilerin yazıyor olması. Bu güzel bir farklılık yaratıyor. Kolay kullanıma sahip ara yüzü, hızı ve ekonomik olması açısından İçerik Bulutu’nu kesinlikle tavsiye ediyorum. Dijital Dünya’nın artık olmazsa olmazı “içerik” için çok uğraşmayın, siz ne istediğinizi yazın gerisini İçerik Bulutu halledecektir.

  • Recep Çağatay Karağaçlı

  • Dijital Pazarlama Yöneticisi

Sporu herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yola çıkan Decathlon olarak 70 farklı spora ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte sporseverlerin spor önerilerine kolayca ulaşabilmeleri ve yeni sporları keşfetmeleri adına blogumuzda birbirinden keyifli ve öğretici içerikler yayınlıyoruz. İçerik Bulutu'nun sporlarımızı bizim gözümüzden anlatabilen uzman kadrosu sayesinde içeriklerimizi kolay ve samimi bir dille yazdırabiliyoruz. Kullanıcı dostu yapısı ve hızıyla içerik üretimi, redaksiyon ve yayın sürecimizi gerçekten çok kolaylaştırıyorlar. Sporseverin dilinden anlayışı ve enerjisiyle bize yardımcı olan İçerik Bulutu'yla çalışmaktan çok mutluyuz!

  • Öykü Tekeoğlu

  • SEO Yöneticisi

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

İçerik talebini nasıl oluşturabilirim?
İlk olarak seçtiğiniz paketi satın almanız gerekiyor. Ardından içerik haklarınız hesabınıza tanımlanacaktır. Başlamak için ise ‘İçerik Taleb Oluştur’ a tıklayın ‘Sözleşmeli Talep’ üzerinden devam etmeniz yeterli olacaktır.
İçerik kaç günde teslim edilir?
Bu durum içerik türüne, uzunluğuna, konusuna göre değişmektedir.
Kaç adet revizyon hakkım bulunuyor?
Vermiş olduğunuz briefin dışına çıkmayacak şekilde revizyon verebilirsiniz. Maksimumda 3 kez olarak içeriklerinizi revizyona gönderebilirsiniz.
Örnek içeriği kullanabilir miyim?
Örnek içerik süreci deneyimlemeniz için tanımlanan bir hak olacaktır. İçeriği yayınlamanız durumunda, içeriğin ücretinin ödemesini yapıp, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
SEO desteği veriyor musunuz?
Eğer elinizde anahtar kelime çalışması bulunmuyorsa doğru kelime araştırmasını bizden talep edebilirsiniz.
İçerik nasıl üretiliyor?
Talebiniz incelenerek, otomatik eşleştirme teknolojimiz daha önce benzer kategoride içerik üretmiş içerik üreticilerimize gerekli atamaları yapıyor. Sonrasında üretilen içerikler editör kontrolünden geçerek onayınıza sunuluyor.
İçerikler özgün mü?
Üretilen içerikler çapraz özgünlük testlerine tabi tutularak özgün bir şekilde onayınıza sunuluyor.
Sonraki çalışmalarda içerikleri aynı kişiler üretmesi mümkün mü?
Evet. İlk içerikler onayınıza sunulduktan sonra beğendiğiniz içerik üreticilerini favori takımınıza ekleyerek kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde yeni talepleriniz aynı kişilere atanacaktır.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Bulunduğunuz Online Pazara Göre Sıralama Faktörleri

Google sıralama faktörleri, her geçen gün bir arama sorgusunun arkasındaki kullanıcının amacına bağlı olarak daha da ayırt edici...

BLOG

İş Veriminizi Artıracak 54 İçerik Pazarlaması Aracı

Marka ya da işletmenize büyük fayda sağlayan içerik(le) pazarlama planı yapmanın oldukça zor bir süreç olduğunu...

BLOG

İçerik Üretiminde Verimlilik İçin İçerik Takvimi Hazırlamak

Yemeksepeti’nin içerik projesi Yemek.com’un Ürün Müdürü Batuhan Apaydın tarafından yazılmıştır...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!