FAVORİ İÇERİK ÜRETİCİSİ TAKIMI /TEKNOLOJİLER

Favori İçerik Üreticisi Takımı

İçeriklerinizin marka vizyonunuzu gerçekten anlayan içerik üreticileri tarafından üretilmesi hayal değil. Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisi ile içeriklerini beğendiğiniz profilleri favori içerik üreticileriniz arasına ekleyebilir, markanıza özel bir takım oluşturabilirsiniz.

İçerik Bulutu Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisi, favorilerinize eklediğiniz içerik üreticilerini sizin için takımlaştırır ve markanıza özel bir Favori Yazar Takımı oluşturur.

Sizin için üretilen içerikleri incelerken beğendiğiniz içerik üreticilerini Favori Yazar Takımı listenize ekleyebilir, sonraki içerik taleplerinizin öncelikli olarak bu takıma atanmasını garantileyebilirsiniz. Markanızın diline uygun bulmadığınız içerik üreticilerini ise yasaklılar arasına ekleyerek sizin için içerik üretmelerini engelleyebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

Markanıza Özel İçerik Ekibi Oluşturun

Her içerik talebinizle birlikte büyüteceğiniz favori içerik üreticisi takımıyla talebinizde sadece size özel içerik üreticilerinin çalışmasını sağlayabilir, böylece talebinize uygun kusursuz içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

AJANS
MARKA
MARKA
MARKA
PROJE
PROJE
PROJE
PROJE
FYT
FYT
FYT
FYT
FYT
FYT

Favori İçerik Üreticisi Takımı ile Zaman Kazanın

Favori İçerik Üreticisi Takımı teknolojisiyle marka dilinize uygun olmadığını düşündüğünüz içeriklerin üretimini engelleyebilir, revizyon süreçlerini en aza indirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Favori / Yasaklı Listeme Ekle

Tamamlanan taleplerinizi incelerken her içeriğin altında göreceğiniz ‘Favori Listeme Ekle’ butonuyla beğendiğiniz içerik üreticisini favorileriniz arasına ekleyebilirsiniz. “Yasaklı Listeme Ekle” butonuyla ise marka dilinizle uyuşmadığını düşündüğünüz içerik üreticilerini engelleyebilirsiniz.

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!