İÇERİK BULUTU MOBİL /TEKNOLOJİLER

İçerik Bulutu Mobil

İçerik Bulutu her an yanınızda!

İçerik Bulutu mobil uygulaması marka ve KOBİ’lerin yayıncı hesaplarına, ajansların Müşteri Merkezi’ne ve içerik üreticilerinin hesaplarına akıllı telefon ve tabletleri üzerinden kolayca ulaşmasını sağlar.

İçerik Bulutu mobil uygulamasını Android ya da iOS cihazlarınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • İçerik Üreticileri

  • Yayıncılar

  • Müşteri Merkezi

İçerik Üreticileri

İçerik taleplerinizi görüntülemek, içerik üstlenmek, içerik üretim süreçlerini takip etmek, hesabınızla ilgili güncellemeleri takip etmek, Yardım Merkezi’ne bağlanmak ve ödeme talebinde bulunmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

İÇERİK ÜRETİCİSİ OL

İçerik Bulutu Yayıncıları

İçerik taleplerinizi ve içeriklerinizi görüntülemek, üretim, denetim ve onay süreçlerini kontrol etmek, onayınıza sunulan içerikleri inceleyip revize ya da onay vermek, içerik üreticisi takımlarınız için tercihte bulunmak, gelişmelerle ilgili bildirim almak ve Yardım Merkezi’ne bağlanmak için mobil uygulamadan destek alabilirsiniz.

YAYINCI OL

Müşteri Merkezi Kullanıcıları

Yayıncılarımızın gerçekleştirebildiği tüm işlemlerin yanı sıra; markalarınızdan sağladığınız kazançları, yaptığınız harcamaları, özet tablonuzu görmek, kazançlarınız için ödeme talebinde bulunmak, Müşteri Merkezi’nize bağlı tüm markaların içerik ve talep detaylarını incelemek, revize etmek ve onaylamak için İçerik Bulutu mobil uygulamasından Müşteri Merkezi’ne girebilirsiniz.

KAYIT OL

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!