AJANSLAR

Ajanslar güçlerini
İçerik Bulutu ile birleştiriyor!

İçerik Bulutu’nun nitelikli içerik çözümlerini ve yüksek performanslı teknolojilerini ajansınızın bir parçası haline getirin. Ürün ve hizmet çeşitliliğinizle birlikte gelir kaynaklarınızı da artırın.

Müşteri Merkezi Nedir?

Müşteri Merkezi, sadece ayrıcalıklı ajanslara sunulan, İçerik Bulutu tabanlı online bir servistir.

İçerik Bulutu’nun Müşteri Merkezi’nden performans ajansları, dijital pazarlama ajansları, sosyal medya ajansları, SEO-SEM ajansları, yazılım ajansları ve danışmanlar faydalanabiliyor. Ücretsiz kayıt olmanın mümkün olduğu Müşteri Merkezi, kullanıcılarına pek çok ayrıcalık sunuyor.

İçerik pazarlamasının farklı alanlarında faaliyet gösteren ajanslar ve danışmanlar, İçerik Bulutu Müşteri Merkezi sayesinde kolayca içerik hizmeti vermeye hazır hale geliyor. Müşterilerinin farklı türlerde ve farklı dillerdeki içerik ihtiyaçlarına yönelik geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan ajanslar gelirlerini artırma fırsatı buluyor.

KAYIT OL

İçerik Bulutu Müşteri Merkezi
Neler Sunuyor?

Müşteri Merkezi ile ekip kurmadan, ek bir maliyet yaratmadan, hizmet verdiğin tüm markaların profesyonel içerik üretim süreçlerini tek bir arayüzden online olarak yönetebilirsiniz. icerikbulutu.com MM, birden fazla müşteri hesabını tek bir alan üzerinden yönetip zaman kazanmanızı sağlar. Daha da önemlisi, hiçbir yatırım gerektirmediğinden yüksek gelir elde etmenizi mümkün kılar.

Tamamen Online Süreçler

Müşteri Merkezi’nde tüm içerik üretim süreçlerini online yönetebilirsiniz. İçerik taleplerinizi online oluşturabilir, üretilen içeriklerinizi de yine online arayüzden kontrol edip onaylayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

İçerik hizmeti verdiğiniz müşteri hesaplarına ait tüm bilgileri okunması kolay, tek bir gösterge tablosunda görüntüleyebilirsiniz. Tüm faaliyetlerinizi tek bir alan üzerinden takip edebilirsiniz.

Sürdürülebilir Üretim

İçerik Bulutu’nun profesyonel içerik üreticilerindan oluşan geniş topluluğu sayesinde müşterilerinizin farklı türlerde ve farklı dillerde yüksek hacimli içerik ihtiyaçlarına çözüm bulabilirsiniz.

Mükemmel Müşteri Desteği

İçerik Bulutu marka ekibi Müşteri Merkezi ile ilgili tüm sorularınızı hızla yanıtlar. Tüm süreci uzaktan yönetseniz de İçerik Bulutu ekibinin desteğini her zaman hissedersiniz.

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Müşteri Merkezi ile birden fazla müşteri hesabını tek bir alan üzerinden yöneterek zaman kazanabilirsiniz. Daha da önemlisi, hiçbir ekstra maliyete girmeden yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Ajanslar Müşteri Merkezi’ni Nasıl Kullanır?

İçerik Bulutu Müşteri Merkezi’ne kayıt olun, içerik üretim süreçlerini kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirin.

KAYIT OL

Markalarınızı Kendiniz Yönetin

Müşteri Merkezi’ne kayıt olduktan sonra tüm müşterileriniz için ayrı müşteri hesapları oluşturabilirsiniz. İçerik üretim süreçlerini kendiniz takip edebilir, müşterilerinizin sürece dahil olmadan tamamlanmış içerik projelerine erişmelerini sağlayabilirsiniz.

Markalarınıza Davetiye Gönderin

İçerik üretim süreçlerine dahil olmak isteyen müşterilerinize davetiye göndererek onların da İçerik Bulutu online yayıncı arayüzünün kolaylıklarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Her müşterinize kendi hesapları için davetiye gönderebilirsiniz.

İçerik Üretimi

Danışmanlık verdiğiniz e-ticaret siteleri için yapısal içeriklerden destek alın. İçerik Bulutu’nun geniş yelpazedeki pazarlama içeriği ürünleriyle markalarınızın içerik pazarlaması süreçlerine hız ve kalite katın.

Daha Fazla Bilgi

Topiko

Hizmet verdiğiniz markaların ilgi çekici blog içeriği fikirlerine mi ihtiyaçları var? Akıllı içerik fikir motoru Topiko ile hedef kitleye ve arama motorlarına yönelik özgün içerik fikirlerine kolayca kavuşun.

Daha Fazla Bilgi

Çeviri

Müşterilerinizin çeviri ve yerelleştirme projelerinde İçerik Bulutu’nun deneyimli native içerik üreticilerinden ve profesyonel tercümanlarından destek alın.

Daha Fazla Bilgi

Sosyal Köprü

Sosyal medya hesaplarını yönettiğiniz markanın tüm süreçlerini tek bir arayüzden planlayın, paylaşım takviminizdeki Facebook, Twitter içeriklerini manuel ya da otomatik olarak yayınlayın.

Daha Fazla Bilgi

İçerik Bulutu Teknolojileri

İçerik Bulutu’nun içerik üretimi süreçlerine hız ve kalite katan teknolojileriyle müşterilerinize pratik çözümler sunun.

İçerik Bulutu’nu
Ajanslardan Dinleyin

Müşterileri için hizmet çeşitliliği sağlayarak kar potansiyellerini artırmak isteyen ajanslar, İçerik Bulutu Müşteri Merkezi ile hedeflerine ulaşıyor.

3 yıldır icerikbulutu.com'un Ajanslar için Müsteri Merkezi hizmetini kullanıyoruz. Birbirinden farklı sektörlerdeki müşterilerimizin yabancı dil, farklı tür ve uzmanlıklardaki içerik ihtiyaçlarına hızlı, ekonomik ve en önemlisi profesyonel hizmet sunabiliyorlar. Biz Ajans olarak, uzmanlık alanlarımizda yoğunlaşırken, Ajanslar için Müşteri Merkezi iş ortaklığı program ile tüm markalarmızın içerik talep ve süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetebiliyor ve raporlayabiliyoruz.

  • Mert Yükseloğlu

  • SEO Consultant

İçerik Bulutu’nu tercih etmemizin sebebi, bünyesinde deneyimli uzman içerik üreticileri olması, ihtiyaçlara doğru bir şekilde cevap verilmesi ve içeriklerle ilgili konularda işini hızlı yapıyor olması. icerikbulutu.com’da farklı kategorilerdeki müşterilerimiz için kategori içeriği, blog içeriği ve ürün açıklaması içerikleri talep ediyoruz. icerikbulutu.com’un bulut tabanlı olması dolayısıyla telefon ve toplantı trafiğinden, dolayısıyla biz ajansların en değerli şeyi olan zamandan tasarruf ediyoruz. Sonuç olarak icerikbulutu.com hızlı aksiyon alabilmesi, çözüm odaklı olması ve ihtiyaçlarımıza cevap vermesi açısından doğru bir partner.

  • Ozan Alp

  • Dijital Pazarlama ve SEM Uzmanı

Uzun zamandır birlikte yol aldığımız İçerik Bulutu ile birbirinden farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için çeşitli projeler üretmenin mutluluğunu ve güvenini yaşıyoruz.

Kullanışlı arayüz, ilgili ekip, kalemi ve uzmanlığı güçlü yazar ve editörler sayesinde; kısa veya uzun, tüm içeriklerde özeni ve dikkati hissediyorsunuz.
Hem bu keyifli ve başarılı yol arkadaşlıkları hem de içerik pazarlaması ekosistemini geliştirmek için yaptıkları çalışmalar için teşekkür ederiz!

  • Çağatay Gültekin

  • Content Manager

İçerik Bulutu, hem kendi blogumuz olan Sıradışı Digital Blog'un hem de müşterilerimizin içerik ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı oluyor. Farklı kategorilerdeki içerikleri tek bir ekran üzerinden talep edebilmek, bu taleplerin uzman içerik üreticileri tarafından yazılması bizim için çok önemli. Blogumuzdaki içerik çeşitliliğini ve kalitesini artırmamız ve her sektördeki müşterimizin ihtiyaçlarını rahatça karşılamamız İçerik Bulutu ile çok daha kolay bir hal aldı. Tüm süreçleri online olarak yönetebilmemiz, projelendirme seçenekleriyle önceki taleplerimize dilediğimiz an ulaşmamız da diğer avantajlar arasında.

  • Ali Erişti

  • Kurucu Ortak

İçerik Bulutu Partner Programı’na Katılın!

Ajansların verimliliğine destek olmak için tasarlanan Partner Programı’na katılın, benzersiz fırsatlarla gelirlerinizi artırın.

Daha Fazla Bilgi

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Müşteri Merkezi kullanmak bize ne kazandıracak?
İçerik Bulutu Müşteri Merkezi’ni kullanarak markalarınızın içerik süreçlerini tek bir ekrandan yönetebilir, üstelik bunu yaparken kazanç elde edebilirsiniz.
Müşteri Merkezi üzerinden kazanç oranlarımız nedir?
Bu konuda müşteri edinimine ve başkaca süreçlere göre farklılıklar oluşabiliyor. Davetiyenizi almanızın ardından bu konu hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılmaktadır.
Müşteri Merkezi’mizdeki markalar diğer markalarımızın bilgilerine ulaşabilir mi?
Hayır. Markalarınız sadece davet ettiğiniz takdirde kendi hesap bilgilerine ulaşabilir. Aksi halde kendi hesaplarını dahi görüntüleyemezler.
Çalıştığımız markalar da ekibinizle iletişime geçebilir mi?
Sizin de bilginiz dahilinde tüm soruları için bizimle iletişime geçebilirler.
Müşteri Merkezi’ni kullanmak için bir ücret ödemem gerekir mi?
İçerik Bulutu Müşteri Merkezi tamamen ücretsizdir.
Müşteri Merkezi’mizde yer alan markalar, yayıncıların yararlandığı tüm teknoloji ve hizmetlerden yararlanabilir mi?
Evet. Müşteri Merkezi’nin altındaki markaların da kendilerine ait yayıncı hesapları olacağından yayıncıların kullandığı tüm teknoloji ve hizmetlerden yararlanabilirler.
Her başvuru yapan ajans Müşteri Merkezi üyesi olabiliyor mu?
Hayır. Davetiyeler, ajansların belli bir elemeye tabi tutulmasının ardından gönderilir. Eleme sonucunda sadece işini en iyi şekilde yaptığı düşünülen ajans ve danışmanları Müşteri Merkezi davetiyesi sahibi olur.
Müşteri Merkezi üzerinden bu ajanslara özel fiyatlar sunuluyor mu?
Evet. Bu ajansları iş ortaklarımız olarak gördüğümüzden daha uygun fiyatlı anlaşmalar gerçekleştirmek adına onlara proje bazında özel teklifler sunabiliyoruz.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Ajanslar Büyük Müşterilerini Nasıl Yönetmeli?

Seer şirketindeki ilk 1-2 yıllık çalışmamda (2005 civarında) çalışmamın başında, bir müşterinin asla bizim gelirimizin...

BLOG

Mozcon Konferans Notları – Ajans Müşteri İlişkileri

Amerika’nın Kansas eyaletinde yer alan VML isimli bir şirkette Organik Aramalar ve İçerik Performansı Direktörü olarak çalışan...

BLOG

Türkiye’nin En Büyük Ajansları Anlatıyor: Kübra Ünel – PlanB

Daha önce marka ve kobilerimiz ile çok keyifli röportajlar yaptık ama bu kez bir ilke imza atarak birlikte uzun yıllardır...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!